کد خبر: ۶۷۹۶۶۷۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
استاندار قم عنوان کرد؛

سرمست قم را دارای ظرفیت ویژه‌ای در بحث تولیدانرژی خورشیدی دانست وگفت:جذب سرمایه گذاری در این بخش باید با جدیت پیگیری شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،بهرام سرمست استاندار قم در دیدار مدیران دستگاه‌های اقتصادی استان قم طی سخنانی با بیان اینکه در بحث سرمایه گذاری باید مزیت‌های رقابتی استان لحاظ شود گفت: تقویت بخش خصوصی خصوصا سرمایه گذاران خارجی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه در هر یک از دستگاه‌های اقتصادی علاوه بر کار‌های اداری روزمره باید یک اولویت ویژه وجود داشته باشد ادامه داد: مدیران باید استراتژی خود را برای پیشبرد اهداف توسعه‌ای در حوزه‌ی فعالیت خود مشخص نمایند.

استاندار قم با تاکید بر برندسازی برای جذب بخش خصوصی افزود: جذب سرمایه گذاری در قم باید بر اساس نیاز‌های بومی استان و نیز مطالعات کارشناسی صورت بگیرد.

نماینده عالی دولت در استان همچنین قم را دارای ظرفیت ویژه‌ای در بحث تولید انرژی خورشیدی دانست و یادآورشد: جذب سرمایه گذاری در این بخش باید با جدیت پیگیری شود.

در این دیدار مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، امور مالیاتی، گمرک، روسای بانک‌های ملی و سپه، بیمه ایران و رئیس سازمان اموال تملیکی استان گزارشی از حوزه‌ی فعالیت خود ارائه دادند.

انتهای پیام/ح

تقویت بخش خصوصی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر