کد خبر: ۶۷۹۶۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
مدیرعامل شرکت عمران پرند:

وطن‌خواهی، گفت: پرونده مسکن مهر شهر جدید پرند تا پایان سال ۹۸ در صورت همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان بسته خواهد شد.

پرونده مسکن مهر پرند تا سال ۹۸ بسته می‌شودبه گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن وطن‌خواهی مدیرعامل شرکت عمران پرند در حاشیه نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهر‌سازی و باز‌آفرینی شهری با بیان اینکه قدمت شهر پرند به ۲۷ سال می‌رسد، گفت: طبق آمار‌های صورت گرفته در سال ۹۵ میزان جمعیت پذیری این شهر به ۱۰۰ هزار نفر رسیده بود، اما  اکنون این میزان به ۱۳۵ هزار نفر رسیده است.

 مدیرعامل شرکت عمران پرند، گفت: هدف‌گذاری واحدهای مسکن مهر پرنده ۹۶ هزار واحد بوده که از این میزان ۶۰ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده است.

وی با بیان اینکه تا سال ۱۴۰۰ جذب جمعیت پذیری در پرند به ۴۸۳ هزار نفر می‌رسد، اظهار کرد:  پرونده مسکن مهر شهر جدید پرند تا پایان سال ۹۸ بسته خواهد شد که البته بسته شدن آن منوط به همکاری دستگاه‌های خدمات رسان در تکمیل خدمات ر‌وبنایی و زیربنایی این واحد‌ها است.

وطن‌خواهی افزود: ۱۳ هزار واحد مسکن مهر پرند در صورت تأمین انشعابات آب، برق و گاز تا پایان سال تحویل داده می‌شود و به همین دلیل برای تکمیل خدمات زیربنایی و رو‌بنایی نیازمند تمهیداتی از سوی وزارت راه و شهر‌سازی و وزارت نیرو هستیم.

 مدیرعامل شرکت عمران پرند، درباره برخورد با دلالان واحد‌های مسکن مهر در پرند گفت: این دلالان در قالب یک شبکه تمام فعالیت‌های ساخت و ساز شرکت عمران پرند را رصد می‌کنند و با ایجاد ناامیدی در بین متقاضیان مسکن مهر سعی می‌کنند واحد‌های رو به اتمام آنها را با نازل‌ترین قیمت خریداری کنند.

وی یادآوری کرد: با پیگیری‌ و همکاری پلیس فتا این شبکه شناسایی و برخورد جدی با دلالان انجام شد.

وطن‌خواهی درباره آخرین وضعیت کابل فشار قوی در شهر پرند گفت: قرار است کابل‌های فشار قوی پرند به زیر زمین منتقل شوند تا در مواقع بحرانی و زلزله دچار مشکلی در این شهر نشویم.

وی گفت: همزمان با ایجاد نوسانات ارزی، اجرای این طرح با پیمانکاران به مشکل برخورد و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با پیمانکاران جدید قرارداد منعقد کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پرند در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر تعداد تعاونی‌های متخلف در واحد‌های مسکن مهر گفت: در پرند تنها ۱۸۰۰ تا ۲۰۰۰ واحد در اختیار تعاونی‌های متخلف بود که در مقایسه با ۹۶ هزار واحد چندان مشکل ساز نشد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر