کد خبر: ۶۷۹۶۸۶۸
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
وزیر جهاد کشاورزی:

وزیر جهاد کشاورزی گفت: براساس دستورالعمل، سیب و پرتقال شب عید خریداری و برای نگهداری به استان‌ها در حال انجام است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،محمود حجتی ظهر امروز در حاشیه مراسم افتتاح کارخانه پاستوریزه تخم مرغ در فاضل آباد اظهار داشت: برای تامین میوه شب عید تمهیدات لازم دیده شده و در حال حمل به استان‌ها هستیم.

وی افزود: سیب‌های خریداری شده در حال حمل است و تا پایان دی ماه این میوه‌ها به استان‌های مقصد با توجه به نیاز‌های که اعلام شده در حال حمل است و پرتقال نیز با کمی تاخیر، اما تا بهمن حمل می‌شود.

وزیر جهاد کشاورزی درباره بحث ممنوعیت کشت شالی در گلستان هم گفت: با تمهیدات اندیشیده شده قرار است طرح خشک کاری شالی در استان گلستان در حال انجام است، چرا که کمک فراوانی به بحث حفظ ذخایر آبی می‌شود.

حجتی تاکید کرد: ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح خشک کاری شالی در استان گلستان اختصاص یافته و این در دستور عمل قرار گرفته و با آبیاری نوین و آبیاری هوشمند که در دستور کار است، این کار در استان گلستان گسترش یابد.

وزیر جهاد کشاورزی درباره کارخانه فرآوری تخم مرغ هم گفت:این کارخانه می‌تواند نیاز کشور در زمان کمبود را حل کند ودر زمان افزایش تولید هم با روش‌های نوین زمینه ماندگاری وصادرات را فراهم کند.

انتهای پیام/پ

قیمتگذاری میوه شب عید 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر