کد خبر: ۶۷۹۶۹۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲

میزان تولید کنسانتره و اکتشاف زغال سنگ شرکت‌های طبس و البرز مرکزی در­ ۹ ماهه سال ۹۷، افزایش یافت.

افزایش تولید و اکتشاف زغال سنگبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از ­سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران؛ ­­ شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۵۲۲ هزار و ۹۴۷ تن کنسانتره زغال سنگ تولید کردند. اما رقم تولید مدت مشابه سال گذشته، ۵۱۰ هزار و ۵۴ تن بود که حاکی از افزایش ۳ درصدی تولید دارد.

از این میزان، ۴۵۳ هزار و ۶۶۵ تن توسط شرکت زغال سنگ طبس و ۶۹ هزار و ۲۸۲ تن از سوی شرکت زغال سنگ البرز مرکزی­ تولید شده است.

افزایش ۱۸ درصدی اکتشاف

همچنین شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی در ­۹ ماهه سال ۹۷ ، یک میلیون و ۳۱۵ هزار و ۵۶۹ تن زغال سنگ استخراج کردند که نسبت به رقم استخراج مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۱۱۳ هزار و ۵۶۰ تن)، ۱۸ درصد رشد نشان می‌دهد. در این میان، شرکت طبس یک میلیون و ۱۹۲ هزار و ۶۲۴ تن و شرکت البرز مرکزی ۱۲۲ هزار و ۹۴۵ تن ماده معدنی استخراج کرده است.


بیشتر بخوانید: تا ۴۰۰ سال آینده زغال سنگ داریم/ چین و هندوستان آماده عقد قرارداد‌های طولانی مدت هستند


میزان ارسال کنسانتره زغال سنگ این شرکت‌ها به مشتریان در­مدت یاد شده نیز با ۱۱ درصد رشد، از ۵۶۵ هزار و ۴۳۷ تن مدت مشابه سال قبل به ۵۰۹ هزار و ۸۷۳ تن در ۹ ماهه سال ۹۷ رسید. میزان ارسال کنسانتره شرکت‌های طبس و البرز مرکزی به ترتیب ۴۷۹ هزار و ۵۳۴ تن و ۸۵ هزار و ۹۰۳ تن بود.

بنا به این گزارش، شرکت‌های زغال سنگ طبس و البرز مرکزی در ­­ماه آذر ۶۳ هزار و ۶۳۱ تن کنسانتره زغال سنگ،  ۱۷۳ هزار و ۲۵۷ تن ماده معدنی و  ۶۹ هزار و ۹۵۸ تن کنسانتره استخراج و  ارسال­­ کردند.

انتهای پیام/

افزایش ۳ درصدی تولید کنستانتره در سال ۹۷

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر