کد خبر: ۶۷۹۶۹۶۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور؛

شرفی گفت: تمام فرودگاه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی موظفند در شرایط زمستانی، بر مبنای دستورالعمل زمستانی و بخشنامه‌های سازمان هواپیمایی کشوری عمل کنند.

نظارت سازمان هواپیمایی بر عملیات زمستانی فرودگاه‌هابه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از صدا وسیما، محمد سعید شرفی مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشور با اشاره به اینکه دستورالعمل‌های خاصی برای عملیات زمستانی فرودگاه‌ها و شرکت‌های هواپیمایی وجود دارد، گفت: مقررات مشخص و بخشنامه‌هایی از سوی سازمان هواپیمایی کشوری صادر شده که شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌ها ملزم هستند بر مبنای آن‌ها عمل کنند. در واقع در شرایط خاصی شرکت‌های هواپیمایی نباید پرواز داشته باشند.


بیشتر بخوانید: هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ حاوی ۴۰ تن گوشت قرمز بود/ سقوط هواپیما تأثیری در تنظیم بازار ندارد


وی ادامه داد: فرودگاه‌ها نیز در مواقع بارش باید بر مبنای دستورالعمل زمستانی و بخشنامه‌ها و مقررات سازمان هواپیمایی کشوری عمل کنند.

شرفی با بیان اینکه تمام فرودگاه‌های کشور دستورالعمل زمستانی دارند، گفت: تاکنون ۱۰ فرودگاه برف‌گیر و سردسیر کشور توسط سازمان هواپیمایی کشوری ممیزی عملیات زمستانی شده و تایید شده‌اند و ۴ فرودگاه دیگر نیز در نوبت ممیزی قرار دارند.

انتهای پیام/

شناسایی  ۱۰ فرودگاه برف‌گیر و سردسیر کشور توسط سازمان هواپیمایی کشوری

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر