کد خبر: ۶۷۹۷۱۳۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۲
سردار سپهر:

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: موفقیت‌های ما در دوران انقلاب ناشی از مدیریت جهادی بوده است.

اطاعت از دستورات مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات استبه گزارش خبرنگار  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمدحسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین شامگاه دوشنبه ۲۴ دی ماه در ابتدای پنجمین همایش مدیریت جهادی با عرض خیرمقدم به مدیران و مسئولان حاضر در این همایش گفت: مخاطبانی که پیام این همایش را دریافت می‌کنند، باید به هوش باشند که اطاعت از راهبرد‌های امامین انقلاب و به ویژه مقام معظم رهبری تنها راه برون رفت از مشکلات و گذشتن از بن بست‌ها و توسعه را در گرو حاکمیت فرهنگ و مدیریت جهادی می‌دانند و طبق بیانات ایشان مدیریت جهادی سرنوشت ماست.

وی افزود: اگر ما گوش به حرف رهبرمان باشیم همانند موفقیت‌هایی که طی چهار دهه گذشته به دست آوردیم، جز با مدیریت جهادی امکان عبور از تنگنا‌هایی که دشمن بر سر ما قرار داده را نداریم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضین با بیان اینکه خداوند مدیریت جهادی را به پیامبران هم توصیه کرده، تصریح کرد: ما هم در انقلاب خود اگر شاهد موفقیت‌هایی بوده ایم، ناشی از مدیریت جهادی بوده است. باید گفتمان جهادی را در بین کارگزاران نظام گسترش دهیم، چون نسخه درمان و شفابخش ما همین است. برخی دوستان می‌گویند که چرا بنده با لباس نطامی در یک انجمن مردم نهاد حضور دارم، اما بنده تنها فرد نظامی در هیات امنا هستم که این لباس هم لباس ناامید کردن دشمن در انقلاب بوده است.

سپهر با ابراز تاسف از اینکه دانشگاه‌ها و دستگاه‌های ما در این عرصه کوتاهی کردند، عنوان کرد: تنها تشکل مردمی که سعی دارد مدیریت جهادی را گفتمان سازی کند همین انجمن است. امیدواریم این مهم در دستورکار مدیران ما باشد.
 
انتهای پیام/
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر