کد خبر: ۶۷۹۷۲۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۱

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری فردی که ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود در پی شکایت یکی از شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  محمد قاسم طرهانی،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری فردی که ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود در پی شکایت یکی از شهروندان خبر داد.

 محمد قاسم طرهانی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با در دست داشتن یک تیغه قمه به واحد صنفی وی مراجعه و اقدام به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت برای وی و همسایگان کرده موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 طرهانی اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان پس از انجام کار اطلاعاتی و شناسایی فرد شرور، با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات برق آسا متهم مورد نظر را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی خرم آباد با بیان این که، پلیس با تمام توان و اقتدار و با رعایت قانون در مقابل هرگونه شرارت و قانون شکنی خواهد ایستاد و اجازه عرض اندام به افراد شرور و قانون شکن نخواهد داد گفت: متهم به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/ب

فردی شرور در خرم‌آباد دستگیر شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر