کد خبر: ۶۷۹۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۰
کمالیان در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رئیس اتحادیه فروشندگان موکت و فرش‌های ماشینی گفت: در سال ۱۵۰ هزار متر مربع فرش ماشینی در کشور تولید می‌شود.

تولید ۱۵۰ هزار مترمربع فرش ماشینی در سال/ ۲۰ درصد تولیدات داخلی استمحمد هادی کمالیان رئیس اتحادیه فروشندگان موکت و فرش‌های ماشینی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضع فرش ماشینی و موکت در بازار گفت: در سال ۱۵۰ هزار متر مربع فرش ماشینی تولید می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هیچ کمبودی در بازار فرش ماشینی احساس نمی‌شود تصریح کرد: خوشبختانه نظارت بر این صنف به صورت مستمر ادامه دارد.


بیشتر بخوانید: مشکلات رکود، بر تار و پود فرش ماشینی گره خورد 


کمالیان با بیان اینکه افزایش قیمتی برای پایان سال نداریم اظهار کرد: در این صنف، قیمت‌ها مبنی بر قیمت گذاری ارز نیمایی است.

رئیس اتحادیه فروشندگان موکت و فرش‌های ماشینی گفت: ۷۰۰ واحد صنفی در تهران مشغول به فعالیت هستند.

کمالیان در ادامه از صادرات فرش‌های ماشینی به کشور‌های چین، آسیای میانه، عراق، افغانستان و... خبر داد و گفت: واردات در این صنف وجود ندارد.

وی با بیان اینکه ۸۰ درصد از تولیدات موکت و فرش‌های ماشینی، خارجی و مابقی داخلی است یادآوری کرد: امیدواریم این صنعت بتواند به رشد و شکوفایی خود دست پیدا کند.

کمالیان گفت: صنعت فرش ماشینی در ماه‌های پایانی سال جنب‌وجوش بیشتری دارد وحجم بازرسی‌ها افزایش پیداکرده است، در این شرایط  از مصرف‌کنندگان درخواست می شود که در خریدشان دقت بیشتری داشته باشند. از هرکجا که مایلند خرید کنند، مانعی نیست، اما سعی کنند پیش از خرید، از واحد‌هایی که دارای پروانه کسب هستند استعلام بگیرند تا مشکلی پیش نیاید.

انتهای پیام/

فعالیت ۷۰۰ واحد صنفی فرش ماشینی در تهران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر