رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت خبر داد

سرقت طلا و جواهر از گاوصندوق یکی از بستگان/ 4 سارق دستگیر شدند

سرهنگ یوسف‌وند از دستگیری ۴ سارق طلا و جواهر گاوصندوق یک منزل به ارزش ۵ میلیارد ریال خبر داد.

سرقت طلا و جواهر از گاوصندوق یکی از بستگان/ 4 سارق دستگیر شدندبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ کارآگاه کرم یوسف‌وند رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: در نوزدهم شهریورماه سال جاری پرونده‌ای از کلانتری ۱۶۷ دولت آباد مبنی بر سرقت از منزل، به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد و مالباخته پس از حضور در پایگاه نهم اعلام کرد که از داخل گاو صندوق منزلش، تعدادی طلا و جواهر به ارزش ۵ میلیارد ریال به سرقت رفته است.

وی افزود: تیمی از ماموران این پایگاه برای بررسی صحنه جرم به آدرس اعلامی اعزام شدند و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

سرهنگ یوسف‌وند تصریح کرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که ۳ نفر با استفاده از کلید وارد ساختمان شدند و بلافاصله سراغ گاوصندق منزل رفتند و پس از سرقت طلا و جواهرات صاحبخانه از محل فرار کردند.

وی با اشاره به شناسایی چهره هر ۳ سارق و دستگیری آن‌ها در مخفیگاهشان، افزود: متهمان در بازجویی اولیه اعتراف کردند که کلید منزل مالباخته را خانمی به هویت ص. م به آن‌ها داده و با تهیه یک نسخه از کلیدها، نقشه سرقت از منزل مالباخته را طراحی و پس از سرقت طلا و جواهرات، آن‌ها را بین خود تقسیم کردند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی فاتب بیان کرد: با شناسایی متهم اصلی پرونده، مشخص شد که وی یکی از خویشاوندان مالباخته بود که کلید منزل و گاوصندوق را در اختیار سارقان قرار داده بود.

سرهنگ یوسف‌وند خاطرنشان کرد: با دستگیری متهم اصلی و کشف اموال مسروقه، هر ۴ سارق برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

برچسب ها: اخبار جنایی ، حوادث
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار