کد خبر: ۶۸۰۱۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
رئیس کل بانک مرکزی:

همتی گفت: در شرايط تحريم و فشار اقتصادی، طرح مشكلات و اظهارنظر و تحلیل از سوی مسئولين بايد در چارچوب استراتژی باشد.

طرح مشكلات در شرایط تحریم بايد در چارچوب استراتژی باشدبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، همتی رئیس کل بانک مرکزی در پست اینستاگرامی نوشت: جنگ اقتصادی علیه مردم ایران کمتر از یک جنگ نظامی نیست. دولت آمریکا برای جبران شکست‌هایش در صحنه تحریم ها همواره به ابزار جنگ روانی و تبلیغاتی متوسل می‌شود.

وی افزود: مردم عزیز ایران به خوبی به این موضوع پی برده اند. لذا مجموعه تصمیم گیران و رسانه ها نیز باید همسو با مردم، برنامه و استراتژی تبلیغاتی داشته باشند.

همتی در ادامه نوشت: در شرايط تحريم و فشار اقتصادی، طرح مشكلات و اظهارنظر و تحلیل از سوی مسئولين بايد در چارچوب استراتژی باشد.

رئیس بانک مرکزی متذکر شد: رانت و فساد در شرايط تحريم تشديد می شود. مبارزه با رانت و مراقبت از فضاهای نفوذ رانت جویان  از مسیر وضع و اصلاح مقررات، واردات، صادرات، نرخ، سهمیه، توزیع و ... بسیار مهم و ضروری است.

وی در ادامه نوشت: مردم بزرگوار کشورمان که در برابر برخی سختی‌ها و مشکلات معیشتی مقاومت می کنند، جولان رانت جويان و رانت سازان را نمی پذيرند. رسانه ها می توانند نقش برجسته ای ایفا کنند. بانک مرکزی نیز در این مسیر مصمم است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر