کد خبر: ۶۸۱۸۴۲۷
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
کد خبر : ۶۸۱۸۴۲۷
گروه : ایلام » ایلام

خاموشی بلوار اصلی مدرس «حدفاصل میدان میلاد تا میدان شهید کشوری» در ۶ ماهه گذشته سبب بروز نارضایتی شهروندان ایلامی شده است.

 تعمیر و رفع خاموشی چراغ‌های پارکی بلوار مدرسمهندس رضایتی مدیر روابط عمومی اداره برق استان ایلام در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،اظهار داشت:در خصوص خاموشی ۶ ماهه سیستم روشنایی معابر بلوار مدرس شهر ایلام گفتنی است، در حال حاضر در سطح شهر بیش از ۱۸ هزار شعله لامپ در سیستم روشنایی معابر وجود داد و براساس استاندار‌های موجود ۱۰% این سیستم ممکن است در اثر کاهش عمر لامپ‌ها دچار سوختگی ، خرابی و در نهایت خاموش شوند.

 

وی ضمن تکذیب خاموشی ۶ ماهه چراغ‌های برق بلوار مدرس بیان کرد:زمان ۶ ماه برای خاموشی در شهرستان ایلام از ادعا‌های محال می‌باشد، چرا که اکیپ‌های بازرسی و رفع خاموشی در سطح شهر بطور شبانه روز در حال گشت هستند.

مدیر روابط عمومی اداره برق استان ایلام گفت:این بلوار از معابر اصلی شهر بوده و با بررسی‌های بعمل آمده توسط اکیپ تعمیرات و اتفاقات طی زمان‌های مختلف از این مکان و ارائه گزارش به مرکز ، در صورت خاموشی   سریعأ اصلاح می شود.

وی در خصوص اقدامات جهت پاکسازی (تعمیر و تعویض) چراغ‌های سطح شهر اظهار کرد:بلوار‌ها، خیابان‌ها و معابر اصلی شهر ایلام هرسه ماه یکبار پاکسازی و اصلاح میشوند و خیابان‌ها و کوچه‌های فرعی هم بوسیله اکیپ گشت شبانه واطلاع رسانی‌ها و شکایات مردمی اصلاح و ترمیم میشوند.

مهندس رضایتی در پایان با اشاره به اینکه تمام معابر، کوچه ها، بلوار‌ها و خیابان‌های اصلی و فرعی شهر ایلام مجهز به سیستم روشنایی هستند،خاطرنشان کرد:منهای چند نقطه جدید که در این شهرستان توسط شهرداری بعنوان بلوار و خیابان‌های تازه تاسیس معرفی شده تمام خیابان‌ها و بلوار‌ها دارای روشنایی معابر هستند که با رایزنی‌های انجام شده جهت رفاه حال همشهریان عزیز ایلامی طی ماه‌های آینده، این نقاط هم تحت پوشش روشنایی کامل قرار خواهند گرفت.

 

از آنجایی که کیفیت معابر شهری یکی از عوامل مؤثر بر ایجاد آرامش زندگی شهروندان به شمار می‌رود ، یکی از این شاخصه‌های رضایت ، عملکرد اداره برق هر استان می‌باشد.

اما به گفته ساکنین در یکی از میادین اصلی شهر ایلام (بلوار مدرس) چراغ‌های معابر در این بلوار مدت‌ها خاموش بوده و این موضوع نارضایتی این  شهروندان را به دنبال داشته است.

تعمیر و رفع خاموشی چراغ‌های پارکی بلوار مدرس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/ع

بازگشت روشنایی به بلوار مدرس

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر