کد خبر: ۶۸۲۶۰۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۰
معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت:

حق‌دوست گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن تبلور انسجام و وحدت همه مردم کشور با وجود اختلاف عقاید، افکار و خط مشی‌های سیاسی است.

حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن با وجود تمامی مشکلات و اختلاف سلیقه‌ها/ دشمنان از انسجام مردم ایران هراس دارندعلی‌اکبر معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن به عنوان یک نماد ملی در کشورمان محسوب می‌شود و این اجتماع مردمی که به صورت خودجوش انجام می‌شود اتحاد، وحدت و یکپارچگی ملت را نشان می‌دهد.

وی افزود: شرکت در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن نقشه شوم دشمنان را برهم می‌زند، زیرا آن‌ها از اتحاد و وحدت بین مردم ایران به شدت هراس دارند به همین دلیل من امیدوارم همه مردم با حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن درس خوبی به دشمنان انقلاب و کشور بدهند.

حق‌دوست بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که با وجودی که تفاوت سلیقه‌ها در بین افراد و مردم وجود دارد، اما همه آن‌ها در این جشن ملی شرکت می‌کنند.

حضور مردم در صحنه‌های حساس انقلاب

معاون برنامه ریزی راهبردی وزارت بهداشت ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با وجود تمام مشکلات موجود این مطلب را به جهانیان می‌رساند که همه مردم قلبشان برای این کشور می‌تپد و در مواقع ضروری و زمان‌های حساس حاضر بوده تمام اختلاف‌های خود را با یکدیگر کنار بگذارند.

وی تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن تبلور انسجام و وحدت همه مردم کشور با وجود اختلاف عقاید، افکار و خط مشی‌های سیاسی است.
انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر