کد خبر: ۶۸۲۷۵۱۱
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹

رئیس پلیس راه مازندران از لغو محدودیت ترافیکی جاده‌های چالوس و هراز که قرار بود عصر امروز یکطرفه شود خبر داد.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با بیان اینکه هم اکنون شاهد بارش پراکنده باران در برخی نقاط کوهستانی استان هستیم، گفت: هم اکنون آمدوشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، چالوس، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

وی به لغو محدودیت ترافیکی جاده‌های هراز و چالوس اشاره کرد و افزود: قرار بود جاده هراز محدوده آب اسک به رودهن از ساعت ۴ بعدازظهر و جاده چالوس از مرزن آباد به کرج از ساعت ۵ بعد از ظهر امروز یکطرفه شود که به دلیل روان بودن ترافیک این محدودیت ترافیکی لغو شد.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه جاده های هراز و چالوس در روز ۲۲ یهمن امسال یکطرفه می‌شود، افزود: آمد وشد انواع وسائل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر روز دوشنبه ۲۲ بهمن ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از کرج به مرزن آباد و از رودهن به آمل ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) یکطرفه می‌شود.

وی گفت: آمدوشد موتور سیکلت به جز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۷ صبح روز سه شنبه ۲۳ بهمن ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
انتهای پیام/آ

آمدوشد انواع وسایل نقلیه به جاده چالوس وهراز روان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر