کد خبر: ۶۸۲۷۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۸
نماینده مردم در مجلس:

نماینده مردم شهرستان‌ های بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس گفت:حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکبار دیگر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب را مأیوس خواهد کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ،حجت الاسلام عبادی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی امروز در آیین سوگواره یاس نبوی در محل آستان امامزادگان باقریه بیرجند گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یکبار دیگر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب را مأیوس خواهد کرد.

وی افزود: فکر نکنید حضور یا عدم حضور یک نفر در راهپیمایی بی تأثیر است در حالی که هر نفر خود می‌تواند مأیوس کننده دشمن باشد.

حجت الاسلام عبادی گفت:امام راحل ۲۲ بهمن را یوم الله نامید زیرا مطمئن بود این موفقیت فقط توسط خدا امکان پذیر است لذا فرمود: انقلاب می‌کنیم تا پیروز شویم و پرچم اسلام را به دست صاحب عصر (عج) برسانیم.

این نماینده مجلس با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) که ۲۲ بهمن ۵۷ معجزه خدا و ایام الله است، افزود: در آن زمان اراده خدا به این موضوع تعلق گرفته بود و امام نیز می‌دانست انقلاب می‌شود لذا با رهبری خود توانست دنیا را تغییر دهد.

حجت الاسلام عبادی گفت: ظالمان و جهان استکبار می‌دانستند امام این انقلاب را به سرانجام خواهد رساند و همه به قدرت امام پی برده بودند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با طرح این سؤال که چرا آمریکایی‌ها از انقلاب اسلامی ناراحت هستند؟ افزود: آن‌ها از ما می‌خواهند به دوران ذلت گذشته برگشته و قدرت آن‌ها را بپذیریم.

وی اظهار کرد: آمریکا می‌خواهد ملت غیور ایران نوکری آنان را کرده و غلام حلقه به گوش اسرائیل باشد لذا دوست ندارند دارای قدرت فناوری و پیشرفت علمی باشیم.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: آمریکا و استکبار می‌خواهند به عنوان ارباب هر وقت خواستند ما را زده بمباران کنند و هر وقت دلشان می‌خواهد گوشه‌ای از خاک را بگیرند و چون عربستان ما را نوکر خود بدانند اما کور خوانده اند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی اکنون به ۴۰ سالگی رسیده است مطمئن باشیم ایام الله‌های دیگری در راه خواهد بود.

وی تأکید کرد: باید فرموده مقام معظم رهبری و تأکیدات ایشان را جدی گرفته و تن به یاوه گویی‌های دشمنان ندهیم این در حالی است که در حوادث مختلف سخنان ایشان جدی گرفته نشده است.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: همه روز‌ها روز‌های خدا است اما یوم الله به ایام مخصوصی اطلاق می‌شود که نشانه اهمیت و عظمت آن است و این کلمه ریشه قرآنی دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: در قرآن آمده حوادث و وقایع مهم را به مردم یادآوری کن چرا که حوادثی که در این ایام الله رخ داده برای تاریخ و انسان‌ها در طول تاریخ آموزنده و بیدار کننده است.

وی با بیان اینکه در ایام الله قدرت خدا ظهور و بروز پیدا می‌کند، افزود: وقتی معجزه الهی در حادثه‌ای بروز پیدا کند به آن یوم الله گفته می‌شود.

حجت الاسلام عبادی گفت: دنیا محل امتحان است و انسان‌ها آزمایش می‌شوند لذا قدرت خدا ظهور و بروز ندارد و اختیار به انسان‌ها داده شده است لذا باید هم فاسق و فاجر توان فسق و فجور داشته باشد و هم انسان‌های متعهد بتوانند با این‌ها مبارزه کنند.

نماینده مجلس افزود: در عالم دنیا امکان حیات و ممات ظالم و مجاهدان وجود دارد و اختیار گول زننده است و قدرت خدا ظهور و بروز ندارد برخلاف قیامت که قدرت خدا ظهور و بروز دارد و آنجا جای امتحان نیست.

وی اظهار کرد: گاهی عقل انسان نیز به گونه‌ای است که شاید به خواب برود و انسان به آن رجوع نکند اما گاهی معجزه رخ می‌دهد و قدرت اختیار از انسان گرفته می‌شود اما این روش دائمی دنیا نیست.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: گاهی ایام الله برای رفع بیماری‌های روحی و روانی است که سنگدلی و خدا را ندیدن از جمله این بیماری ها است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: انسان در برابر خدا عددی نیست لذا با ایام الله انسان به جای دنیا محوری آخرت محوری می‌شود.

انتهای پیام/غ

حضور یا عدم حضور یک نفر در راهپیمایی بی تأثیر نیست

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر