کد خبر: ۶۸۲۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳

در نشست دبیران مجمع خیرین ورزشیار کشور در بندرعباس خراسان جنوبی به عنوان رکورد دار خیرین ورزشی کشور معرفی شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، ژاله فرامرزیان، معاون مدیریت توسعه و منایع وزارت ورزش و جوانان در این نشست گفت:در بحث عملکرد خیرین ورزشیار باید واقعیت‌ها را ارائه دهیم تا براساس آن برنامه ریزی کنیم.

 وی افزود: برای اینکه بتوانیم از ظرفیت‌های خیرین ورزشیار استفاده کنیم باید اقدامات و فعالیت‌های خیرین را در حوزه ورزش وجوانان خوب دید و به آن احترام و ارزش گذاشت؛ و خیرین و فعالیتشان را به رسمیت شناخت.

فرامرزیان با اشاره به اینکه  استفاده از خیرین فقط برای بحث استفاده از منابع مالی نیست بلکه ارتقای تعلق اجتماعی است ادامه داد:خیرین استان‌ها عملکرد حوزه خود را برای وزارت ارسال نمایند تا ظرفیت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط خیرین دیده وبررسی شود.

معاون مدیریت توسعه و منایع وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: موضوع خیرین فقط برای استفاده از ظرفیت‌های مالی نیست، بلکه برای افزایش تعلق اجتماعی است.

 پریچهر، دبیر مجمع خیرین کشور نیز افزود: تعداد ۱۱۱ پروژه توسط خیرین درکشور دردست اقدام است که تا پایان سال ۲۰ پروژه آن به بهرداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: سه استان برتر که بیشترین پروژه را در دست اقدام دارند را استان کرمان با ۳۴ پروژه، خراسان جنوبی با ۲۷ پروژه و یزد با ۹ پروژه ذکر کرد.

 پریچهر ادامه داد: تعدادکل خیرین ورزشیار در استان‌های کشور ۷۱ نفر می‌باشد که بیشترین تعداد خیرین به استان خراسان جنوبی با ۲۱ خیر تعلق دارد.

در ادامه این نشست، دبیران خیرین ورزشیار استان‌های کشور نیز به دیدگاه‌ها و نظر‌های خود پرداختند و مشکلات و راه‌های موجود و جذب خیرین را ارائه دادند.
این مجمع به مدت یک روز دربندعباس در هتل هما برگزار شد.

انتهای پیام / ط آ

خراسان جنوبی با ۲۷ پروژه جزو برترین خیرین ورزشی کشور 

منبع: خبرگزاری برنا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر