کد خبر: ۶۸۲۸۶۲۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴

نهاد‌های حوزوی،دستگاه‌های اجرایی و مسئولان استانی در بیانیه‌ها و پیام‌های جداگانه از مردم مومن و ولایی قم دعوت کردند .

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،در بیانیه روابط عمومی استانداری قم آمده است:یوم الله ۲۲ بهمن روز پیروزی اسلام، تجلی عزت، اقتدار و خودباوری و طلیعه روزی است که شب نکبت بار ۲۵۰۰ ساله سلطنت شاهنشاهی در کشور ایران را پایان داد و بانگ الله اکبر پرچم توحید را برفراز سرزمین اسلامی ایران به اهتزار در آورد تا بساط غارتگری بیگانگان و تحقیر و ذلت ملت بزرگ ایران برای همیشه برچیده شود.

بیانیه ادامه یافته است: بدون شک قشر‌های مختلف مردم مومن، انقلابی و همیشه پیشگام قم، همگام و همنوا با ملت ایران و پرشور‌تر از گذشته، در راهپیمایی پرشکوه و افتخار آمیز یوم الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد و ضمن خلق حماسه‌ای دیگر و تجدید بیعت دوباره با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب، به دنیا نشان خواهند داد که این ملت همواره هوشیار، همیشه در صحنه و قدردان نعمت ارزشمند انقلاب اسلامی است و بیرغم همه فشار‌ها و توطئه ها، در راه دفاع از انقلاب و صیانت از اصول و اعتقادات و ارزش‌های خود، تسلیم زورگویی‌ها و زیاده خواهی‌های دشمنان نخواهد شد.

  فرماندار قم نیز در بیانیه‌ای آورده است: پیروزی انقلاب اسلامی ایران نهضتی امیدآفرین و عزت بخش بود که با قیام ۱۵ خرداد ۴۲ جوانه زد و در پرتو حمایت قشر‌های مختلف جامعه از کسبه، بازاریان و دانشگاهیان و اعم از شهری و روستایی در ۱۹ دی ۵۶ با حمایت و دفاع از حریم مرجعیت و با نثار خون شهیدان اعتراض خود را به حکومت سرسپرده پهلوی اعلام داشته و ملت ایران در حمایت از اعتراض‌های مردم انقلابی قم به پا خاسته و با توکل و ایمان به خدا و رهبری پیامبرگونه مردی از تبار انبیای الهی در ۲۲ بهمن ۵۷ با سرنگونی رژیم ۲۵۰۰ ساله، درخت انقلاب به بار نشست.

رضا سیار افزوده است: بی شک، این عزت و استقلال را مرهون و مدیون مجاهدت‌های شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که در فرصت کنونی با تکیه بر توانمندی‌های علمی و فرهنگی و اقتصادی داخلی و در سایه حفظ وحدت و همبستگی و پرهیز از هرگونه تفرقه و اختلاف و با تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب با شرکت یکپارچه ملت انقلابی و سلحشور ایران اسلامی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر حماسه‌ای از حضور را به استکبار جهانی نشان خواهیم داد و با آن حضور قدرتمندانه توطئه‌های ترامپ و عوامل صهیونیستی و مزدوران منطقه‌ای را نقش بر آب خواهیم کرد.

در بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه آمده است: انقلاب شکوهمند اسلامی تجلی وعده دیرین الهی و تحقق بخش آرمان متعالی همه پیامبران، امامان، عالمان و مصلحان و شهیدان تاریخ اسلام بود؛ شجره طیبه جمهوری اسلامی ایران که با خون ده‌ها هزار شهید گلگون کفن آبیاری گشته، ریشه چهل ساله یافت و شاخه‌های سربلندش در ایران و جهان ثمرات شیرینی داد.

بیانیه ادامه یافته است: اکنون ملت مومن و رشید ایران با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را به شکرانه عنایات خاص خداوند متعال و تلاش همه رزمندگان و شهیدان جشن گرفته و با خدای خویش پیمان می‌بندند که تحت رهنمود‌های فرزانه، ولی فقیه حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) برای زمینه سازی ظهور مصلح جهانی حضرت مهدی (عج) تلاش و مجاهدت نمایند.

امام جمعه قم نیز با صدور پیامی تاکید کرد: درصحنه بودن مردم به‌خصوص جوانان عزیز، لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، موجب امیدواری دوستان انقلاب بوده و پاسخی کوبنده به فتنه انگیزان داخلی و دشمنان خارجی به شمار می‌آید و تداوم حرکتی است که شهیدان، پرچم‌دار آن بوده‌اند.

آیت الله سید محمد سعیدی اضافه کرده است: اینک در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و دهه فجر فاطمی و در ایام شهادت جانسوز بزرگ مدافع حریم ولایت، حضرت فاطمه زهرا (س)، از آحاد مردم بصیر، ولایت مدار و شهیدپرور قم دعوت می‌نمایم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه، پاسخی کوبنده به یاوه گویان معاند داده و عزت، اقتدار و همبستگی خود را به رخ جهانیان بکشند و حماسه دیگری را به وجود آورند.

 همچنین در بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران قم آمده است: ۲۲ بهمن روز تجدید عهد با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام و شهدا است. ۲۲ بهمن امسال کارنامه چهل سال ایستادگی، مقاومت، ایثار و شهادت برای حفظ عزت، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران قم در ادامه این بیانیه، ضمن گرامی داشت چهلمین فجر انقلاب اسلامی، از خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و آزادگان و وارثان شهدا دعوت کرده است تا دوشادوش ملت انقلابی و ولایت مدار ایران اسلامی با حضور شکوهمند خویش در راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن بیعت با ولایت بار دیگر با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق نمایند و با دفاع از منافع ملی در برابر استکبار، پاسخ کوبنده‌ای به یاوه گویان دهند.

دانشگاه علوم پزشکی و جامعه سلامت استان قم نیز در پیامی ضمن گرامیداشتن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از آحاد ملت به ویژه دانشجویان و پزشکان و پرستاران دعوت کرده است با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، بار دیگر صلابت و ایستادگی ایران عزیز را نمایش گذاشته و از نظام و انقلاب دفاع کنند.

در بیانیه اداره کل پزشکی قانونی قم نیز آمده است: اکنون و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برغم وجود فشار‌های اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه‌ای که استکبار جهانی به جرم آزادگی و آزادیخواهی ما ملت ایران در پیش رویمان قرار داده، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های مقدس انقلاب عظیم اسلامی، انتظار داریم همانگونه که ملت قهرمان ایران همت و تلاش خود را در راه تثبیت نهال انقلاب و تبدیل آن به درختی تنومند و مقاوم مصروف داشته، مسئولان و دست اندرکاران ارائه خدمت به ایشان نیز نهایت مساعی خویش را برای حل مشکلات و گرفتاری‌های ایشان انجام دهند.

بیانیه ادامه یافته است: در چهلمین سالگشت پیروزی، ما کارکنان پزشکی قانونی قم دوشادوش سایر قشر‌های جامعه و با دلی پر امید و سرشار از عشق به اسلام و انقلاب، در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نموده و رسالت خود را در پاسداشت ارزش‌های انقلاب اسلامی انجام خواهیم داد.

 مرکز خدمات حوزه‌های علمیه نیز در بیانیه‌ای از عموم مردم و روحانیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.
در این بیانیه آمده است: چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، در حالی فرا رسیده است که نیرنگ‌های رنگارنگ و گاه خونین دژخیمان بیرونی، به فضل الهی نقش بر آب شده و دسیسه‌های دورویان درونی به یاری خدا، چون کفی روی آب، زدوده شده و آنچه مانده زلال جاری اسلام ناب است که مکتب شرق را دیروز به رزم طلبید و مکتب غرب را امروز به چالش کشیده و فردا روز ظهور است ان‌شاءالله.

بیانیه ادامه یافته است: اکنون در بیست و دوم بهمن ۱۳۹۷ تماشایی‌ترین جشن پیروزی انقلاب را به مناسبت چهل سالگی آن، رقم خواهیم زد و بی‌تردید باز هم روحانیت در کنار مردم قدردان و انقلابی، پیشتاز این نمایش اقتدار ایران اسلامی خواهند بود.

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم نیز در بیانیه‌ای ضمن دعوت آحاد مردم همیشه در صحنه استان، خواستار حضور باشکوه‌تر و مصمم‌تر بهره برداران بخش کشاورزی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شد.

محمدرضا طلایی با تاکید بر اینکه حماسه بیست و دوم بهمن ماه و دهه فجر انقلاب اسلامی نقطه عطفی روشن بر تارک ایران اسلامی است که با عنایات حضرت حق به وقوع پیوست، اضافه کرده است: حضور حماسی و انقلابی مردم ولایتمدار قم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن نمایش اتحاد و اقتدار ملی و انسجام اسلامی و حفظ و تقویت وحدت میان مردم، مسئولان و متضمن امنیت نظام و کشور در برابر گزند حوادث روزگار خواهد بود.

بیانیه ادامه یافته است: جهادگران استان قم با نصب العین قرار دادن رهنمود‌های تاریخی رهبر معظم انقلاب، بار دیگر با تبعیت از روح بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، همگام با تولید کنندگان و کشاورزان زحمتکش استان در صفوف دشمن شکن راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

اداره کل تامین اجتماعی قم نیز با صدور بیانیه‌ای خواستار حضور پرشکوه مردم شهید پرور و ولایی استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد.

بیانیه ادامه یافته است: کارکنان تامین اجتماعی همراه با سیل خروشان مردم با بصیرت شهر خون و قیام، با حضور در راهپیمایی باشکوه ٢٢ بهمن بار دیگر همزمان با چهلمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر میثاق خود با رهبر کبیر انقلاب اسلامی، آرمان‌های اصیل اسلامی و خط سرخ ولایت تاکید می‌کنند و از این طریق حمایت خود را از درخت پر بار انقلاب اسلامی که حاصل خون شهیدان و رشادت مردم بابصیرت انقلاب اسلامی ایران است اعلام و از آحاد ملت نیز دعوت می‌کنند تا بار دیگر با حضور پرشور خود محاسبات غلط دشمن زبون را برهم بزنند.

 حوزه هنری استان قم نیز با گرامیداشت چهل سال استقامت و پایمردی ملت شریف ایران در راهی که حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب راهبرش بوده‌اند، از ملت شریف و هنرمندان همیشه در صحنه دعوت می‌کند تا با حضور باشکوه خود در صحنه خروشان بیست و دوم بهمن، بار دیگر مستکبران و زورگویان عالم را به خاک ذلت بنشاند و حماسه‌ای تاریخی بیافریند.

انتهای پیام /ح

دعوت نهاد‌ها از مردم قم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر