کد خبر: ۶۸۲۸۷۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
سردار سلیمانی تأکید کرد؛

جانشین فرمانده نیروی انتظامی بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت رسانه‌ها در راستای پیشبرد اهداف ناجا تاکید کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی در نشست صمیمی با معاون و مدیران معاونت اجتماعی ناجا ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و با تبریک ایام الله دهه فجر با تاکید بر لزوم تعیین اولویت‌ها، اظهار کرد: لازم است، در راستای پیشبرد اهداف از ظرفیت رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب به خوبی استفاده شود.

وی با اشاره به برگزاری سلسله نشست‌هایی با معاون اجتماعی و مدیران این معاونت در راستای بهبود وضعیت انتشار اخبار و اطلاع رسانی در حوزه انتظامی، بیان کرد: نباید از ظرفیت فیلم و سریال سازی برای پیشبرد اهداف غافل شد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به اهمیت افکارسنجی، عنوان کرد: این اقدام باید علمی و دقیق صورت گیرد، به طوری که خروجی آن قابل بهره برداری و در تصمیم گیری‌ها موثر باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم تعامل مستمر پلیس با مردم، عنوان کرد: ما به عنوان خادم مردم، باید تلاش کنیم به خوبی وظایف مان را انجام دهیم و این مهم مستلزم آشنایی کامل از نیاز‌ها و مطالبات مردمی و محیط پیرامونی دارد.

سردار سلیمانی با اشاره به اقدامات رو به رشد فعالیت‌های رسانه‌ای معاونت اجتماعی ناجا، عنوان کرد: ارتباط مستمر با رسانه‌ها و تبادل افکار در ارتقاء امنیت اجتماعی موثر است و شاهد این تعامل و ارتباط مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی با رسانه‌ها هستیم و این رویکرد و تلاش برای انعکاس به موقع اخبار پلیس جای قدردانی و تشکر دارد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر