کد خبر: ۶۸۲۹۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
نویسنده «ماجرای نیمروز ۲» در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

«ماجرای نیمروز ۲» نسبت به قسمت اول خود از استناد‌های تاریخی کمتری برخوردار بود.

سرنوشت کاراکتر‌های ماجرای نیمروز حاصل تخیلات ما بودبه گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، پیش از اکران فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز ۲» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، حواشی و اخبار فراوانی حول این اثر به وجود آمد.

پس از اکران «ماجرای نیمروز ۲ (رد خون)» با ابراهیم امینی نویسنده این فیلم گفتگو کردیم.

وی درباره حضور «ماجرای نیمروز ۲» در این دوره از جشنواره، به خبرنگار سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: خدا را شکر اکران فیلم در جشنواره خیلی خوب بود. روز‌های لذت بخشی است. هر روز با مردم فیلم را تماشا کردیم. باعث خوشحالی ماست که به تازگی فیلم ما آماده شده و قضاوتی ندارد و در آیینه مخاطبان اثر را تماشا می‌کنیم.

امینی درباره دریافت بازخورد‌ها پس از اکران‌های مردمی بیان کرد: باید به یک برآیند کامل از نظرات مخاطبان برسیم. اگر تعداد نظرات منفی زیاد باشد، باید به تامل و بازنگری برای نسخه اکران برسیم.

این فیلمنامه نویس درباره استناد‌های تاریخی در «ماجرای نیمروز ۲» بیان کرد: ما به نسبت آثار قبلی یعنی «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز ۱»، استناد‌های تاریخی کمتری داشتیم. به ویژه در سرنوشت نهایی کاراکتر‌ها دست خودمان را باز گذاشتیم تا به راحتی داستان را با تخیلات جلو ببریم. البته تحریف تاریخی نداشتیم.

انتهای پیام/

نویسنده ماجرای نیمروز از روند ساخت و اکران آن گفت

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر