کد خبر: ۶۸۲۹۳۹۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
ابوترابی در کرمان؛

عضو تشخیص مصلحت نظام گفت:نظامی برگرفته از انتخاب مردمی مهم ترین دستاورد انقلاب اسلامی در دنیا بود.

نظام مردمی مهم ترین دستاورد انقلاب ما بودبه گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی امام جمعه موقت تهران وعضو تشخیص مصلحت نظام درجمع راهپیمایان کرمانی گفت: شکل گیری نظام برآمده از ملت مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: در چنین سیستمی مردم باید در همه صحنه ها حضور داشته باشند، ما مسئولین نیز باید ارکان مردم سالاری دینی را استحکام ببخشیم تابه پیروزی های ارزشمند دیگری دست یابیم.

ابوترابی تصریح کرد:اقتدار نظام برآمده از حضور و مشارکت پررنگ مردم و نماد مردم سالاری دینی است.

وی با بیان اینکه مردم سالاری دینی یعنی حاکمیت درایت و دین در جامعه اسلامی، اظهارداشت: باید این رکن مستحکم نظام را پاس داشته و پیوند با امام را تحکیم ببخشیم.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه پیروزی ایران اسلامی در طول چهار دهه تهدیدها، فشارهای سیاسی امنیتی و باز در مسیر اطاعت از امام و رهبر خویش است گفت:امروز شاهد شکل گیری زیر ساخت های کشور در تمام زمینه ها هستیم.

حجت الاسلام ابوترابی تاکید کرد:امروز ایران اسلامی دارای نام و نشان است و درحوزه فناوری نانو چهارمین و درهواو فضا جز نه کشور برتر ،درحوزه فناوری هسته ای نیزجز چند کشور برتر هستیم.

وی به دیگررتبه های کشورمان در سطح بین الملل اشاره کرد واظهارکرد: دررشته های مختلف مهنوسی و پزشکی ایران دارای نام و نشان است و در پیوند کبد درجهان حرف اول را میزنیم.

وی بیان داشت:امنیت وحدت و یکپارچکی ملت در سایه انقلاب اسلامی و حضور و مشارکت شمامردم است وامید به آینده رمز پیروزی ما است.

وی با بیان اینکه پیشرفت دراقتدار ملی و حوزه های بین المللی ایران دیدنی است گفت: رشد اقتصادی رخ داده مرهون بهره وری و مدیریت صحیح است که اگر این رشد اقتصادی رخ دهد ، می توان با آن فقر زدایی کرد.

حجت الاسلام ابوترابی تصریح کرد: امروز ایران نماد وحدت ملی است وپیشرفتی اگر انجام شده با قانون گرایی و انضباط اجتماعی بوده است.

امام جمعه موقت تهران بیان داشت: امروز وظیفه ما درقبال وحدت در کشور این است که هرکجای ایران هستیم در همه زمینه ها خودو کشورمان را ارتقا دهیم.

وی خواهان رفع اختلافات در سطوح مختلف شد وگفت: باید هرگونه اختلاف ازجامعه اسلامی برچیده شود ودر برابر دنیای کفر و استکبار به سرکردگی آمریکا حضور یکپارچه داشته باشیم.

انتهای پیام/ح

نظام مردمی مهم ترین دستاورد انقلاب ما بود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر