کد خبر: ۶۸۲۹۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
سرلشکر صفوی در جمع مردم زاهدان:

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت:مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان همچون موج‌های دریای عمان به خیل میلیونی راهپیمایان ایران پیوستند این حماسه حضور شما بزرگترین پشتوانه اقتدار ملی ایران است.

حضور پرشور مردم شیعه و سنی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین پشتوانه انقلاب ایران استبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در جمع مردم زاهدان در راهپیمایی ۲۲بهمن: بالندگی و وحدت بلوچ و سیستانی اهل سنت و شیعه، وحدت و انسجام کُرد و لر، آذری و ترکمن و عرب و اقوام مختلف ایران در چارچوب این کشور پیام روشنی را برای دشمنان حقیر ما دارد و آن پیام این است که در چهلمین سال پیروزی انقلاب، ملت ما شجاع‌تر از گذشته امید بیشتری به آینده دارند و پای انقلاب ایستاده اند.
سرلشکر صفوی افزود:خداوند را شاکرم که به من توفیق داد در جمع مردم فهیم سیستان و بلوچستان باشم، از همین تریبون سلام گرم مقام معظم رهبری را به تمام مردم شیعه و سنی این استان پهناور و به خانواده‌های شهدا اعلام می‌کنم.

وی با بیان اینکه پدر و مادر‌های ما قدم‌های اول برای انقلاب را برداشته اند و هم اکنون نوبت نسل جوان است تا ادامه دهنده این راه باشند، گفت: شما جوانان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با حضور آگاهانه به سران غربی عنوان کردید که راهبرد فشار و تحریم برای مردم ایران راهبرد شکست خورده است و ملت بزرگ ایران زیر بیرق رسول الله (ص) و با پشتوانه عقلانیت و شجاعتی که دارند در عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی حرکت پرشتاب انقلاب اسلامی و مسیر پیشرفت تعالی و بالندگی ایران را طی خواهند کرد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در ادامه سخنان خود بیان کرد: پرچم انقلابی‌گری، گفتمان ضد فساد و تبعیض و ضد استکباری را در مقیاس ملی منطقه‌ای و جهانی دنبال می‌کند، ملت ما با ظالمین و مفسدین داخلی و خارجی کنار نمی‌آید و از تبعیض بیزار است.

وی با بیان اینکه مردم ایران، نظام انقلاب اسلامی را به عنوان یک الگوی برتر جهانی معرفی می‌کنند، افزود: پیام جوانان و ملت ایران و علمای بزرگ شیعه و سنی که امروز در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شرکت کردند این است که عملیات روانی و جنگ شبکه‌های ماهواره‌ای و مجازی و رسانه‌های ضد انقلاب و استکباری و کشور‌های حامی آمریکا نتوانسته بین دولت و ملت شکاف ایجاد کند و به برکت اسلام و قرآن، ملت ما با حمایت از ارکان نظام با اتکا به ظرفیت و توانمندی‌های ملی و استانی و کار و تلاش و صبوری راهبرد‌های اقتصادی و عملیات روانی دشمن را شکست داده و هر روز به پیروزی‌های بزرگتری دست می‌یابیم.

سرلشکر صفوی خطاب به جوانان بیان کرد: جوانان هوشمند حقیقت آن است که هم اکنون ما در جهانی زندگی می‌کنیم که با سرعت و شتاب در حال دگرگونی است. تحولات سیاسی، تکنولوژی، فناوری‌ها و تحولات اقتصادی و تغییر در ساختار نظام قدرت‌های جهانی شتاب بسیار بالای یافته است و بروز و ظهور قدرت‌های جدیدی را نوید می‌دهد.

وی با بیان اینکه ایران یک قدرت منطقه‌ای است، تاکید کرد: امروز قدرت آمریکا در داخل کشور خودش ضعیف شده و قدرت صهیونیست‌ها کاهش یافته است، این حضور مردم نشان داد آمریکایی‌ها نتوانسته‌اند به اهداف شوم خود برسند.

سیستان وبلوچستان از امنیت خوب و مناسبی برخوردار است

وی با بیان اینکه سیستان وبلوچستان از امنیت خوب و مناسبی برخوردار است، افزود: از تمام نیرو‌های امنیتی و انتظامی و طوائف و مردم شیعه و سنی قدردانی می‌کنیم این امنیت باعث می‌شود گردشگر و سرمایه‌گذار داخلی و خارجی وارد سیستان و بلوچستان شود و معادن غنی استان نیز فعال شود.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا ادامه داد: اگر بدانیم مردم سیستان و بلوچستان چه مشکلات و چه ظرفیت‌هایی دارند و دولت برنامه‌های خوبی برای آن تدبیر کند در برنامه‌های توسعه آینده می‌توانیم با شناسایی فرصت‌ها ظرفیت‌ها و استعداد‌ها راه را پیش ببریم.
وی تصریح کرد: مسئولان باید قدر این نعمات و سرمایه‌ها را بدانند بیش از ۱۲۰ هزار دانشجو در این استان وجود دارد که پیشنهاد می‌کنم حفظ انسجام شما در استان و پاسخگویی به مطالبات برحق مردم توسط کارگزاران دولت در حوزه‌های مختلف مجریه مقننه و قضائیه حفظ شود.

این مسئول با بیان اینکه در کشور ایران دوقطبی وجود ندارد، ادامه داد: سیستان و بلوچستان از یک موقعیت سرزمینی منابع انسانی و طبیعی فوق العاده‌ای برخوردار است، ایجاد زیرساخت و تشکل‌های اقتصادی در نوار مرزی برای این استان ضروری است، امیدواریم سیاست گذاران کشور برای استفاده از ظرفیت تحصیل کنندگان استان و ایجاد اشتغال دائم قدم‌های بزرگی بردارند در این راستا شاید بودجه‌های دولتی برای این استان کفاف نکند که نیاز است بخش‌های خصوصی وارد عمل شود و، چون امنیت به طور کامل در این استان برقرار است سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به این سمت سوق داده می‌شوند.

انتهای پیام / ا

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بزرگترین پشتوانه اقتدار ملی ایران است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر