کد خبر: ۶۸۲۹۴۹۸
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۴
آیت الله حسینی بوشهری:

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هر چه دشمن بر دامنه توطئه هایش می افزاید مردم ما هشیارتر و آگاه تر و با بصیرت تر می شوند.

هرچه دشمن بر دامنه توطئه هایش می افزاید مردم ما با بصیرت تر می شوندبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، آیت الله حسینی بوشهری عضو مجلس خبرگان رهبری در مراسم پایانی راهپیمایی مردم اراک که در مصلای بیت المقدس این شهر برگزار شد، گفت: هر چه دشمن بر دامنه توطئه هایش می افزاید مردم ما هشیارتر و آگاه تر و با بصیرت تر می شوند.

آیت الله حسینی بوشهری افزود: امسال هم دشمن می خواست مردم با انقلاب قهر کنند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نکنند اما مردم به حضور خودشان به دشمنان خروشیدند و با شعار مرگ بر آمریگا جواب توطئه های دشمنان را دادند.

وی افزود: ۴۰ سال از پیروزی انقلاب گذشت و ما امروز وارد دهه پنجم انقلاب می شویم و ۴۰ سال با عزت و کرامت انقلاب را به اینجا رسانده ایم . انقلاب که از روز اول توسط امام خمینی برنامه ریزی شد داری مراحل مختلفی بود.

۱ مبارزه و رویارویی با طاغوت و پیروزی در این مبازه

۲ تثبیت انقلاب و نهاد‌های انقلاب و تشکیل سازمان‌ها و ساختار‌های نهاد‌های اسلامی بود و امروزه ما می خواهیم این اقتدار اسلامی استمرار پیدا کند، چون انقلاب با نام بقیه الله العظم پیروز شد و این انقلاب اسلامی را به دست امام عصر خواهیم داد.

ما در مقابل دو تهدید نسبت به پیشرفت انقلاب مواجه هستیم یکی تهدید داخل و یکی تهدید خارج

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: در تهدید داخل مسئولین و مردم باید مراقب باشند و راهکاری بیندیشند تا دشمنان سوءاستفاده نکنند مانند حمله عراق به ایران که به خاطر هرج و مرج در کشور دشمن احساس کرد که می تواند به ایران تجاوز کند، اما با رشادت‌ها و فداکاری و بصیرت مردم توطعه آن‌ها برطرف شد.

وی افزود: یکی از تهدید‌های داخلی این است که امید از مردم گرفته شود که با حضور باشکوه امروز مردم در راهپیمایی امروز نشان داد که مردم پای بیعت خود با امام و شهدا و رهبر هستند.

آیت الله حسینی بوشهری ادامه داد: همه مردم کشور امروز در صحنه حضور دارند و دشمنان چشم هایشان را باز کنند و ببینند که مردم چطور پای امام و شهدا و رهبر ایستاده اند.تهدید دوم بی تفاوت شدن مردم انقلابی ماست، اگر در اوایل انقلاب یک ناهنجاری دیده میشد مردم در چهارچوب انقلاب از خود واکنش نشان میدادند و اگر امروز مردم به ناهنجاری‌ها بی تفاوت باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: اگر جوانی که تحت تاثیر دروغ‌های دشمن قرار بگیرد و ما کوتاهی کنیم و رابطه صمیمی با جوانان برقرار نکنیم جوان مسلمان ما انقلاب را از دید غرب میبیند و راهش را از انقلاب جدا میکند و این فاجعه‌ای است در انقلاب ما

وی ادامه داد: تهدید چهارم نفوذ دشمن است و رهبر ما همیشه توصیه می کند که مراقب توطعه دشمنان باشید، زیرا رهبری دشمن را می شناسد مردم ما توجه داشته باشد که با وحدت توانستیم به این اقتدار برسیم و اگر وحدت نداشته باشیم آعاز یک خطر و هشدار جدی است.

آیت الله حسینی بوشهری اضافه کرد: هرجا تهدید از خارج وارد کشور می شود انسجام ما بیشتر می شود.دشمنان و سیاستمداران آمریکایی گفته اند: ما باید تلاش کنیم نیرو‌های جمهوری اسلامی را در مرز‌ها مهار کنند در عین حال که غافل هستند که این انقلاب ما نشات گرفته از کربلا و عاشورا است

وی افزود: ساماندهی نافرمانی مدنی است و هدفشان این است مردم در مقابل انقلاب بایستند مانند فتنه‌هایی که در سال‌های گذشته اتفاق افتاد و زمانی که آگاه شدند این فتنه از طرف دشمنان نشات گرفته است عقب نشستند و پشیمان شدند.امسال هم دشمن می خواست مردم با انقلاب قهر کنند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نکنند، اما مردم به حضور خودشان به دشمنان خروشیدند و با شعار مرگ بر آمریگا جواب توطعه‌های دشمنان را دادند

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: من از مسئولان استان می خواهم که برای این ملت باید کاری جهادی انجام داد و ضمن تسلیت شهادت صدیقه کبری فاطمه زهرا را حدیثی از پیامیر گفت: هرکس دخترم زهرا را دوست بدارد در بهشت همنشین من است

وی ادامه داد: نافرمانی خدایی که این همه نعمت به شما داده را نکنید و خدا را تکیه گاه محکم و استوار خود قرار بدهید.خدا در مقابل این همه نعمت دو خواسته دارد: تقوا و توکل.

انتهای پیام/ب

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر