کد خبر: ۶۸۲۹۵۳۳
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: حضور پرشور،مردم ایران اسلامی در روز ۲۲ بهمن موجب تحقیر، سرخوردگی آمریکا، اروپا و همپیمانان منطقه‌ای و بین المللی آن‌ها شد.

حضور مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن موجب تحقیر دشمنان شدبه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی  روز دوشنبه در اجتماع بزرگ مردم ولایت مدار ایلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: غربی‌ها به سردمداری آمریکا از همان ابتدای شکل گیری انقلاب تاکنون به شیوه‌های مختلف دشمنی و کینه خود را به نظام مقدس جهموری اسلامی نشان داده اند.
وی افزود: استکبار جهانی با اعمال تحریم‌های ظالمانه، تهدید، ترور، فشار‌های روانی سیاسی و اقتصادی، هجمه‌های فرهنگی، سیاه نمایی مشکلات نظام برای مردم، جنگ رسانه‌ای و ... سعی در ناامیدی و ایجاد فاصله بین مردم، مسئولان با نظام و رهبری داشته اند.
حاجی بابایی یادآور شد: مردم انقلابی ایران اسلامی همواره با تحمل همه سختی‌ها و با تبعیت از آرمان‌های نظام و رهبری و حراست و پاسداشت خون شهدا پای انقلاب و رهبری ایستاده اند.

وی گفت: به فرموده امام راحل ملت ایران در طول تاریخ جهان اسلام نظیر ندارند و از معدود ملت‌هایی هستند که خودجوش و یکصدا در برابر ظلم ایستادگی و مقاومت کردند و زیر بار ذلت نرفتند.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم و مسئولان با حضور امروز خود نشان دادند که همچنان با تاسی از قیام خونین عاشورا پیرو مبانی دین اسلام و منویات رهبر خود هستند.

حاجی بابایی یادآور شد: امروز مردم آمریکا و حامیانش را به زانو درآوردند و وفاداری خود به انقلاب و نظام را یکبار دیکر به جهانیان اثبات و اقتدار و امنیت ایران اسلامی را به دنیا نشان دادند.

وی با اشاره به مشکلات موجود در جامعه افزود: اگر در جامعه مشکلی وجود دارد به علت نادیده گرفتن مبانی دین اسلام و بی توجهی به فرامین رهبری است و مسئولان باید به مانند مردم به اوامر دلسوزانه و آینده نگرانه رهبری اعتماد و اطمینان کنند تا کشور دچار مشکل نشود.
حاجی بابایی به مسئولان تاکید کرد: کارگزاران و دولتمردان باید بیشتر از گذشته به مردم و در شان ملت به آن‌ها خدمت کنند و به جای اشرافی گری و مصرف گرایی با عملکرد‌های جهادی به مردم خدمت کنند.

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: هدف دشمن مایوس کردن ملت از انقلاب و نظام و سیاه نمایی مشکلات جامعه و ترسیم فضایی تاریک از نظام است و با زیاده خواهی و قطعنامه‌های تحقیرآمیز سعی در تحمیل خواسته‌های خود به ایران را دارند.
وی تاکید کرد: آمریکا با همکاری و پول‌های آل سعود سعی در صدد جایگزینی اسلام غربی به جای اسلام ناب است تا با تبلیغات مسموم خود موجب گمراهی جامعه مسلمانان به ویژه ملت ایران اسلامی شود.

وزیر اسبق آموزش و پرورش افزود: آمریکا که از جنگ نظامی با ایران ناامید شده با اعمال قطعنامه‌های غیر منطقی و واهی مثل CFT سعی به زانو درآوردن نظام جمهوری اسلامی دارد تا در قالب این مسائل ایران را در تنگنا قرار دهد.

حاجی بابایی گفت:، اما رهبری، مسئولان و مردم با زیرکی و اقتدار خود تسلیم فشار‌های غربی‌ها نمی‌شوند و همچون گذشته دشمن را با خواری و خفت وادار به عقب نشینی و تحقیر می‌کنند.

 

انتهای پیام/با

صحبت های رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر