کد خبر: ۶۸۲۹۷۱۸
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹

امام جمعه گلپایگان گفت:مسؤولان و مردم دارای تفکری انقلابی باشند و جوشش شهدای کربلا را در روحیه خودشان حفظ کنند و با این تفکر عالم گیر در برابر استکبار بایستد که سرانجام حق بر باطل پیروز خواهد شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، حجت الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه گلپایگان امروز در جمع راهپیماییان ۲۲ بهمن گلپایگان اظهار کرد: امروز دشمنان اسلام با ملتی که الگوی آنان ائمه اطهار(ع) است، جبهه گرفتند.

وی افزود: حضور ملت ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تداعی کننده آن شور و شکوه و عظمتی است که در سال ۵۷ در آن زمستان سرد زیر برف و باران حضور داشتند و امروزهم در سراسر کشور آن خاطرات را تداعی می‌کنند، این خاطرات عزت بخش و افتخار آفرین هستند.

امام جمعه گلپایگان گفت: امروز با گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب مردم همپای مسؤولان نظام و رهبر معظم انقلاب سالروز این پیروزی بزرگ را جشن گرفتند.

وی افزود:  دشمنان نظام را با توطئه‌های گوناگون مورد هجمه قرار دادند تا استقامت این ملت را در هم بشکند اما ملت ایران از تمام این موانع و راه‌های سخت و دشوا عبور خواهد کرد.

کرامتی با بیان اینکه روحیه انقلابی به معنای پایبندی به اسلام ناب محمدی در مقابل اسلام است، تاکید کرد: امام با تفکر انقلابی و استکبار ستیز در برابر دنیای کفر با قامتی استوار به مانند پیامبر (ص) ایستاد، این اسلام آینده انقلاب را تضمین می‌کند و مردم را در صحنه نگه می‌دارد و از حقوق مردمی که پایه گذار این انقلاب، نهضت هستند دفاع می‌کند.

امام جمعه گلپایگان افزود: اسلام ناب محمدی عامل حفظ انقلاب است، اعتقاد به مبانی و ارزش‌های اسلامی، اعتقاد به استقامت و مقاومت و پایداری در برابر دشمن و دشمن ستیزی در اسلام ناب محمدی روحیه  و بینش انقلابی ملت را حفظ کرده است.

وی با اشاره به این‌که ملتی که اهل سازش نباشد باید هزینه بدهد، افزود: شهدای جنگ تحمیلی تا مدافعان حرم هزینه ایستادگی و مقاومت ملت ایران است و با این هزینه‌ها استقلال، عزت و شکوه و عظمت خود را حفظ کردیم.

وی گفت: انقلاب و ایستادگی ملت ایران الهام بخش و الگوی کشورهای جهان است، مقاومت لبنان، ملت یمن، مردم حماس و تفکر مقاومی که در برابر الحاد و تفکر سرمایه داری در اروپا شکل گرفته از انقلاب اسلامی الگو گرفته اند.

امام جمعه گلپایگان تأکید کرد: تفکر سازش و تسلیم چیزی جز ذلت برای این ملت ندارد و ثمره سازش چیزی جز زیر پاله شدن و تسلیم اراده آمریکا شدن نیست.

وی اظهار کرد: مسؤولان و مردم دارای تفکری انقلابی باشند و جوشش شهدای کربلا را در روحیه خودشان حفظ کنند و با این تفکر عالم گیر در برابر استکبار بایستد که سرانجام حق بر باطل پیروز خواهد شد. 

 

انتهای پیام/م 

 

تفکر سازش و تسلیم در نظام جمهوری اسلامی معنایی ندارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر