کد خبر: ۶۸۲۹۸۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۸
امام جمعه هرسین:

امام جمعه هرسین گفت : چهل سال قبل مردم عزیز ما در سراسر کشور قلبشان به امام بزرگوار گره خورد و همچون نگینی از وی استقبال کردند و رهبری او را با جان و دل پذیرفتند .

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حجت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین گفت : چهل سال قبل مردم عزیز ما در سراسر کشور قلبشان به امام بزرگوار گره خورد و همچون نگینی از وی استقبال کردند و رهبری او را با جان و دل پذیرفتند.

وی گفت : از همان اوائل پیروزی انقلاب دشمن با تمام ابزارهایش تلاش کرد انقلاب را کم رنگ کند ، هشت سال دفاع مقدس ، حادثه طبس ، ترورها ، حوادث مختلف ، ولی فقط شکست و ناکامی نصیبشان شد.

اجرایی افزود : پول های زیادی برای نابودی محور مقاومت و کشور های همسایه هزینه کردند ، با ریال های سعودی و تغذیه اطلاتی سرویس های جاسوسی ، ارائه آموزش های نظامی ، تحویل سلاح های تسلیحاتی مخوف و پشتیبانی نیروی انسانی داعش را بوجود آوردند و مطمئن بودند که پیروز می شوند اما اتاق های فکر آنان قدرت عظیم انقلاب ، ارتش ، سپاه ، فاطمیون ، زینبیون و... را نادیده گرفته بودند و اینجا بود که در دام خود گرفتار شدند و این پیروزی ما لطف خدای متعال بود و امروز ایران با قدرت و افتخار در منطقه و جهان حضور دارد.

وی افزود : امروز باید به سیاست های عالمانه رهبر معظم انقلاب افتخار کنیم.

اجرایی گفت : مردم همانند جانشان انقلاب را دوست دارند و برای دفاع از خون پاک شهدا و برای دفاع از شرف و عزت امروز به میدان آمدند تا دشمنان قسم خورده و نفوذی هایشان را ناکام کنند .

وی گفت : مردم عزیز ما امروز آمدند و لبیک گفتند به ندای رهبر بزرگوار و به وظیفه الهی خود عمل کردند تا در تاریخ ننویسند علی دوباره تنها ماند اما اینجا کوفه نیست .

اجرایی افزود : نسل های جدید باید ناکار آمدی ، ظلم و فقر رژیم پهلوی را بدانند ، و باید بدانند که در رژیم منحوس گذشته اگر یک آمریکایی با ماشین شهروند ایرانی را زیر میگرفت دادگاه ایرانی حق نداشت آنرا محاکمه کند و جوانان باید شاه و رژیمش را از این زاویه بسنجند نه رسانه های بیگانه که منحوس ترین دوره تاریخی ایران را برای آنان بعنوان یک حسرت طلایی ترسیم می کند و واقعیت را از دل تاریخ بخوانند .

وی افزود : بی کفایتی و ناکار آمدی تعدادی از مسئولین را نباید به پای اصل نظام گذاشت ، هر چند مردم از مشکلات اقتصادی به ستوه آمده اند اما همچنان دست از آرمان هایشان بر نمیدارند .

اجرایی گفت : باید ثابت کنیم هیچگاه پشت ولایت فقیه را خالی نمیکنیم و هرگز عامل خشنودی دژخیمان منطقه ای و جهانی نخواهیم شد.

وی گفت : باید ثابت کنیم همانند محسن حججی ها پای تمام آرمان های انقلاب ایستاده ایم و در این راه سرمان را می دهیم.

اجرایی افزود : ما آمده ایم ثابت کنیم با خمینی کبیر عهد ببندیم تا رسالت آنرا کامل کنیم ، آن چیزی که شهدای ما دنبال آن بودند ، و انقلابمان را بدست صاحب اصلیش حجت ابن الحسن برسانیم .

انتهای پیام/د

مردم ما همچون نگینی رهبری امام را با جان و دل پذیرفتند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر