کد خبر: ۶۸۳۰۴۳۲
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد؛

آیت الله نوری همدانی حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال خواب دشمنان این کشور و نظام را آشفته کرد و لرزه بر اندام آن‌ها انداخت و این حضور مردم، نشست لهستان را با هرنتیجه‌ای که باشد به شکست کشاند.

حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن لرزه بر اندام دشمنان انداختبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، حضرت آیت الله نوری همدانی مرجع تقلید شیعیان صبح امروز در دیدار کوتاهی با عده‌ای از طلاب با اشاره به بیانات و آرمان‌های امام راحل (ره) گفت: اسلامیت و جمهوریتی که امام بزرگوار برآن تاکید داشته‌اند در مواقع حساس خود را نشان دادند.

وی افزود: اینکه امام خمینی (ره) بر روی اسلام تاکید می‌کردند برای این بود که مسلمانان روحیه ذلت پذیری ندارند و هر کجا ظلم و ستم ببیند بدون در نظر گرفتن مرز جغرافیایی مقابل مستکبرین می‌ایستند و اجازه زورگویی نخواهند داد.

آیت الله نوری همدانی ضمن دشمن‌شکن خواندن راهپیمایی ۲۲ بهمن، این حضور گسترده مردمی در چهل سالگی انقلاب را منحصر به فرد دانسته و اضافه کرد: مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن با یک وحدت و همبستگی نشان دادند که با عزت و سربلندی و اقتدار پشت نظام و انقلاب و رهبری ایستاده‌اند و به هیچ کشوری اجازه جسارت نخواهند داد.

این مرجع تقلید بیان داشت: مردم عزیز خواب دشمنان ملت را آشفته کردند و نشست سران کفر و دشمنان ایران را در هرکجا چه لهستان یا هر نقطه دیگر که باشد و هر نتیجه‌ای که بخواهند بگیرند از پیش به شکست کشاندند.

معظم له با اشاره به جنایت صورت گرفته اخیر گفت: دنیای استکبار کشتن کودک شش ساله را نمی‌بیند و حاکمان قبیله‌ای آن کشور را مجریان حقوق بشر معرفی می‌کند، ولی ایران ما را با داشتن این مردم غیرتمند و مدافع نظام و انقلاب را ناقض حقوق بشر معرفی کردند؛ البته که آشکار است با این قضاوت خود را رسوا نمودند.

آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه مسئولان باید قدردان مردم باشند گفت: این مردم با ندای رهبری و با اعتقاد دینی و مذهبی آمدند؛ قدر مردم خصوصاً جوانان را بدانید و آگاه باشید که وظیفه شما در مقابل این مردم بصیر و انقلابی سنگین شد و تعلل در انجام وظایف و خدمت به این مردم گناه بزرگی است.

وی در پایان با اشاره به ایام فاطمیه و تقارن آن با پیروزی انقلاب افزود: باید قدر فاطمیه را دانست و عزای این بانو بزرگ و پیامبر و اهلبیت در این کشور در هر زمان به احسن وجه صورت گیرد که هرچه داریم از این خاندان است.

انتهای پیام/الف

حضور مردم در ۲۲ بهمن نشست لهستان را به شکست کشاند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر