کد خبر: ۶۸۳۰۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

جدیدترین فیلم لیام نیسون به نام تعقب سرد، بدترین فروش فیلم های وی از سال ۲۰۱۰ را رقم زد.

فروش ناموفق فیلم جدید لیام نیسون کام او را تلخ‌ کردبه گزارش خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ایندیپندنت، هفته اخیر روز‌های خوبی برای لیام نیسون نبود و او همچنان به خاطر مصاحبه نژاد پرستانه اش در مورد کشتن یک سیاه پوست درگیر حاشیه است.

این هفته نیز جدیدترین فیلم او به نام «تعقیب سرد» در حال رقم زدن بدترین فروش فیلم‌های این بازیگر از سال ۲۰۱۰ است؛ گفته میشود دلیل آن همان مصاحبه جنجالی است.

این فیلم در هفته اول اکران خود حدود ۱۱ میلیون فروش داشته است که هم تراز فیلم «فرار در تمام طول شب» او در سال ۲۰۱۵ است و بعد از فیلم «سه روز بعد» در سال ۲۰۱۰ با ۶.۵ میلیون فروش، بدترین فروش فیلم‌های نیسون محسوب می شود.

البته قبل از مصاحبه جنجالی او نیز کسی انتظار نداشت که این فیلم پرفروش‌ترین فیلم هفته بشود و رتبه سوم پرفروش هفته برای این فیلم عادلانه به نظر می رسد.

آخرین فیلم اکشنی که لیام نیسون در آن بازی کرد و فروش موفقی داشت، فیلم «تیکن ۲» است که در هفته اول فروش ۵۰ میلیون و در مجموع فروش جهانی ۳۷۶ میلیون دلار فروش داشت.

برای پیدا کردن کم فروش‌ترین فیلم لیام نیسون باید تا سال ۱۹۹۰ و فیلم «مرد تاریکی» عقب برویم که با هشت میلیون فروش در هفته ابتدایی تنها ۴۸ میلیون دلار فروش جهانی داشت.

انتهای پیام/

حرفی که برای آقای بازیگر گران تمام شد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر