کد خبر: ۶۸۳۰۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با ارائه توضیحاتی درباره دستگیری ۲ کارمند اداره کل ورزش و جوانان این استان گفت: اتهام منتسب به این ۲ فرد «اختلاس» است.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،  حیدر آسیابی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان گفت: دادستانی مرکز استان سمنان به‌عنوان مدعی‌العموم برای بررسی سوء جریان مالی در هیئت‌های ورزشی این استان ورود پیداکرده است.

وی با اشاره به چگونگی دستگیری و تشکیل پرونده برای ۲ کارمند اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان بیان کرد: ورود دادستانی به‌منظور تحقیق و بررسی وقوع جرم ناشی از سوءاستفاده مالی در برخی هیئت‌های ورزشی استان سمنان و در پی گزارش اداره کل بازرسی استان سمنان در این زمینه انجام شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به روند دستگیری ۲ متهم این پرونده مالی افزود: دادستانی مرکز استان سمنان پس از دریافت این گزارش اداره کل بازرسی این استان، موضوع تخلفات مالی در حوزه ورزش را رصد کرده و مستندات لازم درباره برداشت غیرقانونی اعتبارات دولتی بخش ورزش موردبررسی دادستانی قرار گرفت.

آسیابی با اشاره به ارجاع پرونده این اتهام مالی به یکی از شعب بازپرسی دستگاه قضا در استان سمنان عنوان کرد: بازپرس این پرونده نیز با توجه به دلایل و مدارک موجود در پرونده و نیز درجه مجازات قانونی اتهام انتسابی بر اساس ماده ۱۸۰ قانون آئین دادرسی کیفری دستور جلب ۲ کارمند اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان را صادر کرد.

انتهای پیام/س

دستگیری به جرم اختلاس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر