کد خبر: ۶۸۳۱۴۲۳
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم مطرح کرد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم، از توزیع روزانه حدود ۲۰ تن مرغ به قیمت تنظیم بازار در تعاونی های استان خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، محمد رضا طلایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری با اشاره به توزیع گوشت در استان قم گفت: حدود هزار تن گوشت گرم و منجمد گوساله و گوسفند توزیع شده است.

وی افزود: دولت اجازه واردات گوشت به کشور را به وارد کنندگان ارز نیمایی و به میزان نامحدود، داده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم ادامه داد: روزانه ۱۰۰ تن مرغ توسط تولیدکنندگان به بازار استان وارد، ولی بخشی از این مرغ در استان‌های دیگر توزیع می‌شود، با این وجود هنوز شاهد قیمت دو نرخی مرغ در قم هستیم، ما از انتقال مرغ با رقم کمتر از قیمت بازار استقبال می‌کنیم تا شاهد تعدیل قیمت مرغ در استان باشیم.

طلایی با اشاره به وضعیت توزیع مرغ در استان قم بیان کرد: روزانه حدود ۲۰ تن مرغ در استان به قیمت تنظیم بازار توزیع می‌شود که این کار در نقاط مختلف قم از طریق تعاونی‌ها صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: به دلیل وجود اختلاف قیمت زیاد بین قیمت آزاد مرغ و قیمت تنظیم بازار آن در قم، افزایش سهمیه مرغ تنظیم بازار هم موجب برچیده شدن صف‌های طولانی نمی‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم گفت: هم اکنون ۱۱۰ تن گوشت مرغ منجمد و ۱۶۰ تن گوشت منجمد گوساله در انبار‌های استان وجود دارد و کار توزیع این گوشت به مناسبت پایان سال از روز ۱۵ اسفندماه آغاز می‌شود.

 

انتهای پیام/الف

توزیع روزانه ۲۰ تن مرغ به قیمت تنظیم بازار در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر