کد خبر: ۶۸۳۱۴۷۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
رئیس فدراسیون ووشو در اصفهان؛

رئیس فدراسیون ووشو گفت: اجرای برنامه ها و هزینه های ورزشی با ارز ارتباط مستقیم دارد، دولت تدبیری داشته باشد تا در پی تغییرات و نوسانات قیمت ارز، فدراسیون های ورزشی با مشکل مواجه نشوند.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان، مهدی علی نژادرئیس فدراسیون ووشو گفت: تغییراتی که در وضعیت ارزی کشور بوجود آمده است کار ما را در سال آینده سخت‌تر خواهد کرد.

وی اظهارداشت: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک درسال‌های گذشته فدراسیون ووشو را کمک کردند، اما برای حفظ قهرمانی‌های به دست آمده نیازمند کمک و حمایت بیشتری هستیم.

رئیس فدراسیون ووشو با اشاره به اینکه برد و باخت در ورزش‌هایی مثل ووشو که رکوردی نیستند بیشتر است، اضافه کرد: ما برنامه‌های خود را به پیش می‌بریم، اما اینکه چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد، قابل پیش بینی نیست.

وی با اشاره به اینکه تیم ایران سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان اول شد و امسال در مسابقات جام جهانی بر سکوی نخست قرار گرفت، گفت: امسال در مسابقات جوانان جهان توانستیم قهرمان شویم.

علی نژاد بیان کرد: حفظ این عناوین بسیار دشوار و سخت است به خصوص اینکه مسابقات قهرمانی جهان اواخر مهر سال آینده در شانگ‌های به میزبانی چین برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: چینی‌ها برای اینکه قهرمانی خود را از ما پس بگیرند و با قهرمانی در این رقابت ها، دور شدن از قهرمانی که در یک دوره رقم خورده است را جبران کنند، برنامه ریزی کرده اند.

رئیس فدراسیون ووشو در عین حال افزود: ما برنامه‌های گذشته خود که توانسته ایم با اجرای آن‌ها قهرمان جهان شویم را ادامه می‌دهیم.

وی بیان کرد: سعی خواهیم کرد بتوانیم نتایج خوبی را در این مسابقات رقم بزنیم و بار دیگر قهرمان شویم.

علی نژاد اضافه کرد: اردوی آماده سازی تیم ملی ووشو جوانان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا از ۲۸ اردیبهشت سال آینده و اردوی آماده سازی تیم بزرگسالان از اواخر تیر سال آینده برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی جوانان آسیا اواخر مرداد سال آینده در برونئی و مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان اواخر مهر سال آینده در شانگ‌های چین برگزار می‌شود.

مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان در بخش آقایان روز سه شنبه در سالن موهبت مجموعه ورزشی آزادی شهرستان نجف آباد آغاز شد.

در این رقابت‌ها که به مدت چهار روز در بخش‌های مبارزه (ساندا) و نمایش (تالو) برگزار می‌شود، ۳۶۰ ورزشکار در قالب ۳۵ تیم از ۳۲ استان کشور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

تیم ملی ووشو نوجوانان و جوانان برای مسابقات قهرمانی آسیا که مرداد سال آینده به میزبانی برونئی برگزار می‌شود، تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام/م 

 

برگزاری مسابقات ووشو انتخابی تیم ملی نوجوانان و جوانان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر