کد خبر: ۶۸۳۱۵۵۷
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز خبر داد؛

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: نخستین همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» ۱۴ اسفندماه به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، مجتبی زوربخش اظهار کرد: نخستین همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» با رویکرد توسعه مبتنی بر سیستم‌های حمل ونقل عمومی و انسان محور در ۱۴ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی، سیستم‌های حمل و نقل و هوشمند، برنامه ریزی حمل و نقل وشهرسازی، مدیریت یکپارچه سیستم‌های حمل ونقل، قوانین ومقررات و آموزش ترافیک، ایمنی و مهندسی ترافیک، حمل و نقل و توسعه پایدار و اقتصاد حمل و نقل را از محور‌های این همایش برشمرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز تصریح کرد: در نخستین همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» اساتید برجسته حوزه حمل و نقل و مدیران ارشد کشوری، استانی وشهری حضور دارند.

زوربخش، دریافت نظرات و ایده‌های برتر و کاربردی درزمینه حمل و نقل را از جمله اهداف برگزاری این همایش دانست و افزود: آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «مهندسی حمل و نقل و ترافیک» ۳ اسفندماه است.

وی بیان کرد: نخستین همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک به مدت یک روز در دو بخش همایش و کارگاه‌های علمی و آموزشی برگزار می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز افزود: علاقه‌مندان برای شرکت و ارسال مقاله به این همایش می‌توانند از طریق سایت www.shirazconference.ir اقدام کنند.

انتهای پیام/چ

همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک در شیراز

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر