کد خبر: ۶۸۳۱۶۹۱
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم عنوان کرد؛

ذاکریان گفت: ۳۳ سامانه تردد شمار شهری برای بررسی ترافیک لحظه‌ای، تعداد ورود مسافرین و … نصب می‌شود.

نصب ۳۳ سامانه تردد شمار شهری در قمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، عباس علیرضا ذاکریان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم درباره افزایش دوربین‌های تردد شمار در قم گفت: برای اینکه بررسی دقیقی از میزان تردد‌های سطح شهر، ترافیک لحظه‌ای، میزان ورود و خروج خودرو‌ها از شهر، تعداد ورود مسافرین و … داشته باشیم، تعداد سامانه تردد شمار را افزایش خواهیم داد.

وی افزود: ۳۳ سامانه تردد شمار در سطح شهر راه‌اندازی خواهد شد که اقدامات لازم در نصب این دوربین‌ها در حال انجام است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم تصریح کرد: ایجاد سامانه کنترل هوشمند تردد ناوگان سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی شهرداری قم را در دستور کار قرار دادیم تا به صورت هوشمند و اختصاص GPS به آنها، نظارت و بازرسی دقیق‌تری داشته باشیم.

ذاکریان عنوان کرد: تردد حمل و نقل عمومی در مسیرها، میزان سرعت در حال حرکت، مکان توقف و … از جمله اقداماتی است که در سامانه کنترل هوشمند تردد ناوگان سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه پرداخت الکترونیکی به رانندگان در حال انجام است، ابراز کرد: ایجاد بستر‌های مختلف از جمله کارت الکترونیک، بارکد خوان و مسائل متنوعی که در هوشمندسازی حمل و نقل عمومی کمک می‌کند، در حال برنامه‌ریزی است و امیدوار هستیم تمام این اقدامات در ۶ ماه نخست سال ۹۸ به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/الف

۳۳ سامانه تردد شمار شهری در قم نصب شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر