کد خبر: ۶۸۳۱۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰

شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال کار بر روی طرحی است که کاربران این اپلیکیشن را قادر می‌سازد در نسخه وب پیام‌های مستقیم به مخاطبان خود ارسال کنند.

اینستاگرام در حال آزمایش ارسال مستقیم پیام در نسخه وب این اپلیکیشنبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محققی با نام جین مانچان ونگ به تازگی افشاء کرده اینستاگرام در حال کار بر روی طرحی است که کاربران این اپلیکیشن شبکه اجتماعی را قادر می‌سازد در نسخه وب این برنامه روی گوشی و رایانه توانایی ارسال پیام مستقیم به مخاطبان خود را داشته باشند.

در حال حاضر توانایی‌ها و امکانات نسخه وب اینستاگرام در مقایسه با اپلیکیشن موبایلی آن بسیار محدودتر است، به عنوان مثال در نسخه وب هنوز امکان آپلود مستقیم عکس وجود ندارد و روند بروزرسانی و بهبود ایرادات نیز در این نسخه بسیار آهسته است، به طوری که با وجود ویژگی‌های بسیار در اینستاگرام گوشی، پشتیبانی اعلان مرورگرها بعد از گذشته مدت‌ها، شهریور ماه گذشته به این برنامه اضافه شد.

البته برخی از ویژگی‌های متنوع این شبکه پرطرفدار اجتماعی نیز در نسخه‌های وب موبایل و اپلیکیشن مخصوص تلفن همراه وجود دارد و کاربران نسخه دسکتاپ اینستاگرام نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. مواردی مانند آپلود کردن استوری‌ و منشن کردن در نسخه دسکتاپ وجود ندارد. با اینکه اینستاگرام در آینده‌ای نزدیک قصدی برای بهبود نسخه دسکتاپ این برنامه ندارد ولی به نظر می‌رسد به زودی قابلیت ارسال پیام مستقیم در اینستاگرام دسکتاپ و  وب موبایل را به این نرم‌افزار اضافه می‌کند.

اینستاگرام در حال آزمایش ارسال مستقیم پیام در نسخه وب این اپلیکیشن

هر چند اینستاگرام هنوز نظر قطعی خود را درباره‌ برنامه‌های آینده این شبکه اجتماعی و احتمال تغییر در نسخه وب اعلام نکرده ولی تعداد بسیاری از کارشناسان فناوری معتقد‌ند اینستاگرام در راستای برنامه‌های آتی خود قابلیت ارسال پیام مستقیم را در نسخه وب در دسترس همه کاربران قرار می‌دهد تا محبوبیت خود را در بازار بسیار گسترده این پیام‌رسان‌های اجتماعی بیش از گذشته افزایش دهد.

تعداد بسیار زیادی از کاربران این شبکه اجتماعی با استقبال از طرح جدید اینستاگرام امیدوار هستند امکان ارسال پیام در نسخه وب این برنامه هرچه زودتر در دسترس قرار گیرد.

اینستاگرام در حال آزمایش ارسال مستقیم پیام در نسخه وب این اپلیکیشن


بیشتر بخوانید: اینستاگرام، واتس‌اپ و فیسبوک ادغام می‌شوند


انتهای پیام/

قابلیت جدید نسخه وب اینستاگرام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر