کد خبر: ۶۸۳۱۷۶۶
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷

رئیس حوزه هنری کردستان از برپایی هر هفته یک نمایشگاه هنر‌های تجسمی در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج خبر داد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،امین مرادی گفت: حمایت از برگزاری نمایشگاه‌های هنرمندان استان کردستان به میزبانی گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج یکی از اولویت‌های اصلی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان است.

وی افزود: گالری  سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج که امسال مورد بازسازی قرار گرفته و مجدد بازگشایی شد از زمان آغاز تاکنون هر هفته میزبان یک نمایشگاه در حوزه‌های مختلف تجسمی بوده است و این روند همچنان ادامه دارد.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان افزود: فضای گالری سوره که به صورت کامل استاندارد شده است به صورت رایگان در اختیار هنرمند قرار می‌گیرد و علاوه بر آن حوزه هنری نیز در حد توان خود در بخش‌های اطلاع رسانی و تبلیغاتی نیز هنرمندان را حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه تا پایان سال جاری گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج میزبان چهار نمایشگاه دیگر خواهد بود، بیان کرد: حتی برای سال آینده نیز نوبت‌های برای تعدادی از هنرمندان مشخص شده و فضای گالری در بخش‌های مختلف تجسمی در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

مرادی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه بهترین فرصت در راستای تبادل تجربه بین هنرمندان است، یادآور شد: انتظار می‌رود که در سایه این گونه اقدامات و فعالیت‌ها شاهد اعتلای هر چه بهتر فعالیت‌های فرهنگی و هنری در استان کردستان باشیم.

در ادامه این مراسم که جمع زیادی از هنرمندان حوزه خوشنویسی استان کردستان حضور داشتند، نمایشگاه آن قلم رضا حاتمیان و مسعود شاه محمدی در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج گشایش یافت.

 

انتهای پیام/م

برپایی  نمایشگاه هنر‌های تجسمی در  سنندج

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر