کد خبر: ۶۸۳۲۰۶۷
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ضمن بیان اهمیت تربیت معلم در ایجاد جامعه سلامت و توسعه آینده منطقه بر لزوم حمایت از دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد.

اسماعیل زمانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند امروز در نشست با ریاست دانشگاه فرهنگیان کشور در گفتگو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،گفت : رشد و پیشرفت جوامع مختلف در گرو تأمین نیروی انسانی ماهر و متخصص بوده و جوامعی که در این خصوص تلاش بیشتری داشته اند، نتایج موفقیت آمیزی را در حرکت پر شتاب توسعه اقتصادی و اجتماعی کسب کرده اند.

حسین خلیل فر رئیس دانشگاه فرهنگیان هم با اشاره به نقش و جایگاه دانشگاه فرهنگیان در اصلاح نظام آموزش و پرورش گفت : تسلط فارغ التحصیلان این دانشگاه ها بر مباحث آموزشی و پرورشی دانش آموزان به مراتب بیشتر از دیگر مراکز آموزش عالی است.

وی ادامه داد : تردیدی نیست که امروزه پاسخ گویی به چالش های علمی، صنعتی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، اخلاقی و نیز دست یابی به توسعه پایدار و دانایی، محور مستلزم تحول بنیادی در آموزش و پرورش است .

رئیس دانشگاه فرهنگیان همچنین  افزود : استان خوزستان با سابقه ی درخشان دانشگاهی و ظرفیت های فراوان و نیروی انسانی جوان نیازمند ایجاد تحول در نظام تربیت معلم است ؛ با تقویت این بخش علاوه بر تاثیرات مثبت آموزشی این استان در ایجاد اشتغال برای بومیان گام موثری برداشته است.

درپایان نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از سازمان منطقه آزاد اروند در راستای احداث و راه اندازی ساختمان دانشگاه فرهنگیان خواهان نظارت این سازمان بر کیفیت ارایه خدمات این دانشگاه در ادامه ی مسیر بودند.

نشست مشترک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با ریاست دانشگاه فرهنگیان کشور به مناسبت بهره برداری از دانشگاه فرهنگیان این منطقه امروز  برگزار شد .

انتهای پیام/ د

لزوم حمایت از دانشگاه فرهنگیان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر