کد خبر: ۶۸۳۲۳۵۶
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۰

شبکه قزوین همزمان با شب ۲۲ بهمن در اقدامی نوآورانه با حضور مسئولین استانی، سردادن شعار الله اکبر از محوطه صدا و سیمای مرکز قزوین را به صورت مستقیم پخش کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ،  اکبری مدیر روابط عمومی صدا و سیمای مرکز قزوین با تاکید بر اینکه به کار بردن قدرت خلاقیت و نوآوری در حیطه رسانه قطعاً به پویایی و تولید برنامه‌های جذاب و مخاطب پسند می‌انجامد گفت: شبکه قزوین هم در این زمینه با استفاده از ابتکار خود برای اولین بار در بین مراکز استانی همزمان با فرارسیدن شب ۲۲ بهمن و طنین انداز شدن غریو «الله اکبر» مردم ایران اسلامی، با حضور مسئولین استان و گروه سرود آوای مهر شعار زیبای الله اکبر را از محوطه صدا و سیمای مرکز قزوین سر دادند.

وی افزود: در این حرکت نوآورانه که تقدیر و تحسین کارشناسان رسانه را نیز به دنبال داشت، شبکه قزوین با هدف به نمایش گذاشتن اتحاد بین مسئولین در شب ۲۲ بهمن که شعار الله اکبر نیز همین موضوع را تداعی می‌کند، با دعوت از نماینده، ولی فقیه و امام جمعه قزوین، استاندار و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در یک قاب انعکاس دهنده این اتحاد و همبستگی ملی بود.

اکبری خاطرنشان کرد: شبکه قزوین همچنین با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ همبستگی و وحدت کلمه مسئولین در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با طراحی هنرمندانه حضور سه نسل بعد از انقلاب را در یک قاب تصویر به نمایش گذاشت.

در ادامه گروه سرود «آوای مهر» به مناسبت نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به اجرای سرود‌های انقلابی و حماسی پرداخت.

انتهای پیام/ک

سر دادن شعار الله اکبر به صورت مستقیم از شبکه قزوین

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر