کد خبر: ۶۸۳۲۵۵۴
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱

طی حکمی از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نبی الله خدابخشی به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان منصوب شد.

 به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، طی حکمی از سوی فاضل نظری رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، نبی الله خدابخشی به عنوان مدیرکل جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان منصوب شد تا جایگزین مهدی جمال در این پست شود.

نظری در این حکم خطاب به خدابخشی با اشاره به شایستگی و سوابق وی، هدف محوری کانون پرورش فکری را به عنوان یکی از نقش آفرینان ممتاز و متمایز عرصه تعلیم و تربیت و تعالی آینده‌سازان ایران اسلامی، شکوفایی استعدادها و پرورش ذوق و خلاقیت کودکان و نوجوانان عنوان کرده و افزود: تحقق این هدف علاوه بر نیاز به وجود محیطی پر نشاط و امیدبخش و بهره‌مندی از ظرفیت دانش، تجربه و انگیزه والای خانواده ارجمند کانون، مستلزم تعمیق برنامه‌ها و کیفی‌سازی فعالیت‌ها، توجه به ابزارها و روش‌های نوین پرورش خلاقیت، تقویت و توسعه همکاری با مدارس و پرداختن به آموزش هدفمند مهارت‌ها و مقوله‌های فرادانشی متناسب با سبک زندگی ایرانی اسلامی و اقتضاهای فرهنگی بومی است.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه این حکم خاطرنشان کرد: امیدوارم به فضل خدای متعال و به واسطه تلاش عالمانه و همت مجدانه جناب‌عالی و کارکنان این نهاد در استان سمنان و از رهگذر ملاحظه راهبردهای عملیاتی کانون ضمن هماهنگی با استاندار و سایر مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط آن استان و تعامل موثر با همکاران ستادی در مسیر تحقق اهداف کانون قدم‌های موثر برداشته شود.

خدابخشی، رئیس حوزه هنری استان‌های سمنان و مازندران و همچنین عنوان معاون اداری مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان را در پرونده خود دارد.

در یک ماه اخیر کانون پرورش فکری استان سمنان با سرپرستی محمد ناظری‌صوفی اداره می‌شد.

انتهای پیام / گ

مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان منصوب شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر