کد خبر: ۶۸۳۲۸۷۷
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
کد خبر : ۶۸۳۲۸۷۷

افزایش ۲۵ درصدی حضور مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام معناداری به دشمنان نظام است.

افزایش ۲۵ درصدی حضور مردم مازندران در راهپیماییبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،حسین زادگان استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان گفت: دشمنان بحث‌هایی را مطرح کردند و امیوار بودند مردم از خانه‌ها خارج نشوند، اما دیدیم مردم با وجود گلایه‌ها و نگرانی ها، در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن شرکت کردند و افزایش ۲۵ درصدی حضور مردم مازندران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایم معناداری به دشمنان نظام داشت.

وی ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، شهادت جمعی از مدافعان امنیت را تسلیت گفت و افزود: اقدام تروریستی اخیر، واکنش عصبی و انتقام جویانه نسبت به حضور میلیونی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بود.

استاندار مازندران افزود: پیام رهبر معظم انقلاب، برای دوره دوم انقلاب، پیام معنادار و کلید واژه اصلی این پیام، امید به آینده است.

حسین زادگان با بیان اینکه معضل پسماند و زباله را به شکل ریشه‌ای باید حل کنیم و نیازمند اقدامات فرهنگی و کار‌های رسانه‌ای است، گفت: باید استان تمیز را به گردشگران تحویل دهیم و با فرهنگ سازی، مانع از آلودگی محیط زیست شویم.

وی گفت: مازندران را خانه تکانی کنیم و نظافت شهر‌ها و حاشیه جاده‌ها به روز‌های پایانی سال، موکول نشود.

استاندار مازندران با بیان اینکه تنظیم بازار نیازمند نظارت و کنترل جدی‌تر است، افزود بسیاری از افزایش قیمت‌ها طبیعی نیست و با کمک اصناف و تعزیرات باید با نظارت دقیق و هدفمند، فشار مضاعفی که به مردم وارد شده کاهش یابد.

حسین زادگان گفت: سال گذشته مازندران در صرفه جویی مصرف انرژی در ادارات، وضعیت اسفناکی داشت به همین دلیل برنامه اجرایی و عملیاتی زمان بندی شده در این زمینه باید ارائه شود تا مصرف برق در ادارات کاهش یابد.

وی افزود: در بحث منطقه آزاد ر. به مدل توافقی رسیدیم و به زودی نامه‌ای با امضای ۱۲ نماینده، نماینده، ولی فقیه و استاندار ارائه می‌شود.

استاندار مازندران با تاکید بر حذف بروکراسی زائد در سیستم اداری کشور، گفت: سرمایه گذار قرار است باری از دوش مردم و دولت بردارد و زمان پاسخگویی به استعلام از سوی دستگاه‌ها باید به حداقل زمان ممکن کاهش یابد.

حسیین زادگان افزود: اگر دستگاهی نسبت به سرمایه گذار کوتاهی کند برخورد می‌کنیم و در این زمینه از ما گلایه نکنند چرا که اولویت اول، دوم و سوم ما حمایت از سرمایه گذار است.

حسین حسن نژاد معاون سیاسی استاندار مازندران نیز در این جلسه با بیان اینکه توسعه در فضای امید محقق می‌شود، از حضور معنادار و بی بدیل مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و گفت: پیام روشن مردم، برای حضور در صحنه را تفاسیر مختلف نکنیم و به طور جدی در راستای منویات رهبر انقلاب و خواسته مردم، گام برداریم.

وی افزود: برای تحقق سیاست‌های توسعه پایدار به ابزاری نیاز داریم و از ظرفیت گروه‌های مختلف برای پیشبرد امور بهره می‌بریم

معاون سیاسی استاندار مازندران با بیان اینکه توسعه در فضای تعامل و ایجاد امید محقق می‌شود، افزود: حسن نژاد گفت: شادابی اجتماعی، نیازمند افزایش رضایت مندی مردم و پاسخگویی مدیران است و امکانات و سرمایه‌هایی در استان در اختیار داریم و با استفاده درست از این منابع، می‌توانیم فرصت‌های جدی توسعه‌ای ایجاد کنیم.

 همچنین در این جلسه  حسین حسن نژاد بعنوان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران معارفه شد، وی اهل شهر سورک مرکز شهرستان میاندورود و دانش آموخته دکترای رشته حقوق است.

فرمانداری بابلسر، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران و معاونت فنی شرکت پست کشور از جمله مسئولیت‌های سابق حسن نژاد است.

 انتهای پیام/آ

حضور مردم مازندران در راهپیمایی امسال افزایش  یافت 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر