کد خبر: ۶۸۳۲۹۱۳
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان :

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان بر تقویت نظارت بر بازار تأکید کرد و گفت: متولیان امر در سازمان صنعت و معدن و جهاد کشاورزی نظارت ویژه از بازار داشته باشند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان،فرامرز نیک‌سرشت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان،در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان، با بیان اینکه امروز در برنامه‌ریزی‌ها نیازمند اتخاذ تصمیمات مبتنی بر واقعیت هستیم، بر احصای سرانه مصرف شهروندان زنجانی تأکید کرد و افزود: اگر بنا باشد برنامه‌ریزی‌ها مبتنی بر واقعیت باشد باید همه‌چیز مشخص باشد، چراکه تا زمانی که نتوانیم تصمیماتی مبتنی بر واقعیت را اتخاذ کنیم، قادر به برطرف کردن نیاز‌ها نخواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه احصای سرانه مصرف شهروندان زنجانی ازآن‌جهت اهمیت دارد که سه برابر شدن مصرف به‌هیچ‌وجه توجیه ندارد، تصریح کرد: یکی از مواردی که باید به جد پیگیر آن باشیم، موضوع واردات آرد به استان است و باید بدانیم که واردات انجام شده در چه زمینه‌ای به مصرف می‌رسد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان، بر تقویت نظارت از بازار تأکید کرد و گفت: متولیان امر در سازمان صنعت و معدن و جهاد کشاورزی نظارت ویژه از بازار داشته باشند.

نیک‌سرشت افزود: ستاد تنظیم بازار استان باید در عمل خود را نشان دهد و باید بازار به خوبی مدیریت شد.

وی بابیان اینکه به عید نوروز نزدیک می‌شویم، گفت: باید امنیت بازار تأمین شود و مردم به‌راحتی دربازار خرید کنند و باید تمهیدات لازم برای تأمین آرامش بازار در دستور کار متولیان امر قرار گیرد.

 

انتهای پیام/ت

تمهیدات لازم برای تأمین آرامش بازار در زنجان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر