کد خبر: ۶۸۳۴۵۹۰
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
رئیس اتاق بازرگانی سمنان:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: باید تدابیری اندیشیده شود که تصمیمات استانداران در حوزه اقتصادی، عملیاتی گردیده و در پیچ و تاب‌های قوانین نماند.

استانداران برای نقش آفرینی اساسی در استان‌ها نیاز به اختیارات بیشتر دارندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، علی اصغر جمعه‌ای رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: برخود ببالیم که مردم ما با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حیله و توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کردند و به فرمایش مقام‌معظم رهبری، مردم ایران امسال، باشکوهتر از سال‌های قبل در مراسم راهپیمایی۲۲ بهمن ماه شرکت نمودند.

وی افزود: استانداران برای نقش آفرینی اساسی در استان‌ها نیاز به اختیارات بیشتر دارند، باید ابزار لازم برای تصمیم گیری بهتر و بیشتر به استانداران داده شود. باید تدابیری اندیشیده شود که تصمیمات استانداران در حوزه اقتصادی، عملیاتی گردیده و در پیچ و تاب‌های قوانین نماند.

وی با بیان اینکه حمایت بیشتر دولت از بنگاه‌های با اقتصادی در مباحث اقتصادی، سرمایه در گردش و ... می‌توان از تعدیل نیرو در شرکت‌ها جلوگیری کرد ابراز داشت: در شرایط تحریم بایدبا تاکید بر عدم وابستگی، بدنبال راهکاری برای توسعه و پیشرفت کشور باشیم و با اتحاد و یکپارچگی مشکلات کشور را مرتفع نماییم.

انتهای پیام /گ

جلسه شورای گفتگویی دولت و بخش خصوصی سمنان برگزار شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر