کد خبر: ۶۸۳۴۸۰۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: مصوبات استقلال در جلسه هیئت مدیره بدون حضور من غیر قانونی است و همچنان عضو هیئت مدیره هستم.

زمانی:مصوبات استقلال در جلسه هیئت مدیره بدون من غیر قانونی استحسن زمانی عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در تاریخ ۳ بهمن ماه استعفایم را در ۹ بند اعلام کردم و همچنان ۱۸ ماه از مدیریت من در هیئت مدیره باقی است و تا به امروز با استعفای من موافقت نشده است.

امروز با نوبخت جلسه داشتم و با استعفای من مخالفت شد

او ادامه داد: در نشستی که امروز با محمدباقر نوبخت داشتم درباره استعفایم صحبت کردم که ایشان تا امروز روی استعفای بنده نظر موافقی را اعلام نکردند و قرار بر این شده وی با امیرحسین فتحی (مدیرعامل استقلال تهران)  و وزیر ورزش و جوانان صحبتی داشته باشد.

همچنان عضو هیئت مدیره استقلال هستم

زمانی در خصوص فعالیتش در باشگاه استقلال تهران گفت: تا زمانی که با استعفای بنده موافقت نشود به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به فعالیتم ادامه می‌دهم.

من تا اطلاع بعدی عضو هیئت مدیره استقلال هستم و موظفند من را به جلسه دعوت کنند

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: از این پس هر نشست هیئت مدیره‌ای که برگزار شود موظف هستند مرا به جلسه دعوت کنند و اگر دعوت نکنند کار خلاف قانون انجام دادند و مصوبات آن‌ها مشکل دار خواهد بود. اجازه نمی‌دهیم با آبرو و حیثیت استقلال بازی شود.

پاتوسی به تایید هیئت مدیره نرسیده است و در صورت ضرر و زیان همه عوامل جذب باید پاسخگو باشد

زمانی درباره جذب پاتوسی و اشتباه مدیران در جذب این بازیکن و اگر ضرر و زیانی شامل باشگاه شود بیان کرد: این بازیکن به هیچ وجه مورد تایید و تصویب هیئت مدیره نیست و تمام قرارداد‌ها باید به تصویب ما باشد. این بازکن تا الان مصوبه هیئت مدیره را ندارد. اگر ضرر و زیانی شامل باشگاه شود تمام عواملی که در این کار دست داشتند باید پاسخگوی ضرر‌ها باشند.

برخی دخالت‌ها استقلال را به این روز انداخت

او در پایان تصریح کرد: با شرایطی که این روز‌ها برای باشگاه استقلال رقم زدند متاسفانه بیشتر از این نمی‌توان انتظار داشت. به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال این شرایط را قبول ندارم و دخالت‌هایی که در باشگاه می‌شود مورد قبول من نیست. تا زمانی که با استعفایم موافقت نشود مقابل دخالت‌ها خواهم ایستاد چرا که برخی دخالت‌ها استقلال را به این روز انداخت.


بیشتر بخوانید:

بررسی پرونده انتقال شجاعیان با حضور نمایندگان ۲ باشگاه استقلال و ماشین سازی

چک دوم بلای جان استقلالی‌ها

فرمانده سابق آبی‌ها تیتر یک روزنامه قطری شد


انتهای پیام/

اظهارات عضو هیئت مدیره استقلال تهران

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر