کد خبر: ۶۸۳۴۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱

موسس و مدیر عامل موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه از برگزاری دوره‌های تخصصی توسط استاد توانمند بورس کشور در تبریز خبر داد.

برگزاری دوره‌های تخصصی توسط اساتید توانمند بورس کشور در تبریزبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،شکوری موسس و مدیر عامل موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه در نشست صمیمی اساتید مجرب بورس کشور به میزبانی موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه در تبریز گفت: دوره‌های تخصصی بورس توسط مهندس محرابی استاد توانمند بورس کشور و مهندس بهاری استاد درجه یک الیوت ایران برای دانش پذیرانی که موفق به گذراندن دوره‌های مقدماتی و پیشرفته تحلیل تکنیکال و اصول سرمایه گذاری در بورس شده اند برگزار می‌شود.

رسول برادران، رئیس هیات مدیره موسسه ارزش آفرینان بازار سرمایه نیز در این جلسه در خصوص ایجاد مرکز مطالعات استراتژیک بازار سرمایه، انتشار بولتن‌های خبری بورسی و تحلیل سهام پربازده و تبیین برنامه‌های آتی موسسه با مشارکت اساتید بنام کشور در موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه خبر داد.

مهندس محرابی از اساتید بنام بورس به عنوان میهمان ویژه ضمن معرفی بازار سرمایه و نحوه سرمایه گذاری و کسب درآمد از طریق بازار‌های مالی و مشتقات آن، با معرفی دوره‌های تخصصی در چارچوب استاندارد‌های سازمان فنی و حرفه‌ای و بورس و اوراق بهادار در موسسه ارزش افرینان مالی بازار سرمایه در تبریز مطالبی را ایراد کرد.

بر اساس این گزارش؛ در این جلسه با حضور جمعی از دانش پذیران دوره‌های تحلیل تکنیکال و اصول سرمایه گذاری در بورس در سالن کنفرانس خانه معلم تبریز برنامه‌های آتی موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه تبیین شد.

دوره‌های تخصصی تکنیکال عملی و بنیادی عملی از هفته آتی با حضور استاد محرابی در موسسه ارزش آفرینان مالی بازار سرمایه شروع خواهد شد.

 

انتهای پیام/ش

 دوره‌های تخصصی توسط اساتید توانمند بورس کشور در تبریز برگزار می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر