کد خبر: ۶۸۳۴۸۱۸
گروه : زنجان » زنجان
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش زنجان از کسب رتبه دوم کشوری توسط دانش آموزان متوسطهاین شهر در رشد میانگین نمرات نهایی خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان ، محمود شهبازی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش گفت: در آخرین برگزاری امتحانات نهایی در رشد میانگین نمرات نهایی دانش آموزان متوسطه زنجان رتبه دوم کشوری را کسب کرده ایم

وی افزود: مهمترین اولویت آموزش و پرورش در سال جاری استقرار پایه دوازدهم بود و نیاز بود که تمام عوامل وامکانات اداره کل بسیج شوند تا این مهم به طور مطلوب محقق شود که این اتفاق افتاد.

شهبازی اضافه کرد: یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی استان‌ها نمرات نهایی است که به همت همکاران مان توانستیم رتبه دوم کشور را در بین تمام استان‌ها به خود اختصاص دهیم.

این مقام مسئول ادامه داد: در طرح تحول نیز ۸ مدرسه رتبه ممتاز را از آن خود کرده اند که از تلاش هایشان تقدیر می‌کنیم

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان در ادامه سخنان خود گفت: از تمام ظرفیت‌های استان استفاده کردیم و توانستیم اول مهر خوب ومطلوبی را داشته باشیم و بدون دغدغه آیین بازگشایی مدارس را در سطح مدارس استان اجرا نماییم.

شهبازی در پایان افزود: همه ساله با وجود سختی‌های موجود مدیریت مناسبی در خصوص منابع داشتیم و امسال نیز با وجود استقرار پایه ۱۲ و شرایط سخت موجود با مدیریت بهینه منابع شرایط را پشت سر گذاشتیم.


انتهای پیام /ک


دانش آموزان زنجانی درس خوان‌تر شده اند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر