کد خبر: ۶۸۳۵۰۴۶
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان جنوبی گفت: عیدی برای تمامی مستمری بگیران این صندوق اعم از فوتی از کار افتادگی و بازنشستگی در ۱۷ بهمن ماه واریز شده است.

فرج زاده مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، گفت:مبلغ این عیدی به ازای هر نفر ۴۰۰ هزار تومان است

وی افزود: تعداد ۳ هزار و ۲۶۶ نفر مستمری‌بگیر در این صندوق وجود دارد که در مجموع مبلغ ۱۳ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال عیدی درسطح استان پرداخت شده است.

فرج زاده با بیان اینکه این صندوق فعالیت خود را از سال ۸۴ در استان آغاز کرده است گفت: سکونت در روستا ،مناطق عشایر ی و شهرهای زیر ۲۰ هزارنفر و کشاورزان ساکن در شهرهای بالای ۲۰ هزار نفر و داشتن میانگین سنی ۱۸ تا ۵۰ سال از جمله شرایط عضویت در این صندوق است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر خراسان جنوبی از جمله مزایای عضویت در این صندوق را مستمری بازنشستگی ازکارافتادگی بازماندگان نقل و انتقال سوابق و امکان صدور کارت هوشمند با بیمه روستاییان و عشایر دانست و افزود: سن بازنشستگی مطابق قوانین و مقررات صندوق ۶۵سال است.

انتهای پیام/ ط ا

 عیدی ۴۰۰ هزار تومانی مستمری بگیران  

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر