کد خبر: ۶۸۳۵۰۸۵
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
در نوروز ۹۸ ؛

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان کردستان گفت:در نوروز ۹۸ ستاد اسکان آموزش و پرورش استان کردستان ۱۵۹ مدرسه با هزار و ۲۳۹ کلاس درس برای اسکان میهمانان فرهنگی در نظر گرفته شد.

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ،  عیسی رحیمی رئیس اداره تعاون و امور رفاهی آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اسکان مسافرا در نوروز ۹۷ گفت: سال گذشته ۵۵ هزار و ۹۳ نفر در قالب ۱۱ هزار و ۲۴۰ خانوار در مراکز ستاد اسکان استان پذیرش شدند.

 وی با بیان سال گذشته تعداد ۱۶ پایگاه میهمانان فرهنگی را در سطح استان پذیرش می‌کردند، افزود: ۱۷۲ مدرسه و یک هزار و ۲۹۸ کلاس درس نیز برای اسکان میهمانان در نظر گرفته شده بود.

رحیمی در ادامه از تلاش و زحمات کلیه عوامل و دست اندرکار ستاد اسکان میهمانان نوروز ۹۷ تقدیر و تشکر کرد و از تمهید مقدمات لازم برای پذیرش و اسکان میهمانان فرهنگی در نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: در نوروز ۹۸ ستاد اسکان آموزش و پرورش استان کردستان ۱۵۹ مدرسه با هزار و ۲۳۹ کلاس درس شامل ۱۸۹ اتاق ویژه، ۶۱۷ اتاق الف. و ۴۳۳ اتاق ب. برای اسکان میهمانان فرهنگی در نظر گرفته و ۴۴۴ نفر عوامل اجرایی نیز در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان خدمات ارائه خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مدارس ایمن و مجهز به امکانات و تجهیزات روز برای اسکان میهمانان در اولویت اسکان قرار دارند؛ تاکید کرد: مدیران آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق باید از انتخاب مدارس تخریبی و در معرض خطر برای اسکان اجتناب کنند.

رحیمی همچنین تاکید کرد: سرایداران مدارس به هیچ عنوان حق ندارند بدون ابلاغ رسمی ستاد اسکان شهرستان‌ها و مناطق نسبت به پذیرش و اسکان میهمانان اقدام نمایند.

انتهای پیام/م

۱۵۹ مدرسه  استان کردستان آماده پذایرایی از فرهنگیان شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر