کد خبر: ۶۸۳۵۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۷

محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی طی پیامی به حاشیه سازی های اخیر درباره این باشگاه واکنش نشان داد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا زنوزی مطلق مالک باشگاه تراکتورسازی طی پیامی به حاشیه سازی های اخیر درباره این باشگاه واکنش نشان داد.

در این پیام آمده است:

بنده قبلا در حوزه فوتبال استان کسی را که خللی در کار‌های تیم‌های فوتبال تبریز ایجاد می‌کرد را به عنوان غضنفر فوتبال معرفی کردم و الان می‌خواهم دومین عامل را که شماری مشکلات برای فوتبال استان درست می‌کند را معرفی کنم.

پایگاه خبری تبریزمن که می‌خواهد با انتشار خبر‌های کذب حاشیه سازی کند شرایطی را فراهم کرده است که لازم نیست ما دیگر به فکر مسابقه و رقابت با رقیبان باشیم بلکه باید مواظب باشیم این غضنفر رسانه فوتبال ما را به حاشیه نکشاند.

من قدردان همه رسانه‌هایی هستم که به رسالت خود عمل می‌کنند و همکاری خوبی با باشگاه تراکتور دارند.

من فقط می‌خواهم به مردم آگاهی دهم که این نوشته‌ها کذب است و هدفی جز بازی رسانه‌ای با تراکتور ندارد.

هواداران فهیم تراکتور آگاه باشند این‌ها به افراد خاصی وابسته هستند و می‌خواهند حاشیه‌سازی کنند و قاطعانه می‌گویم اگر دست از این حاشیه‌سازی‌ها بر ندارند این بار اسامی آن‌ها را اعلام خواهم کرد اینبار رسما می‌گویم که به چه کسانی وابسته هستند و چه کسانی پشت پرده این هجمه‌ها هستند تا علیه تیم‌های تبریزی و به ویژه تراکتور مطلب نگاشته شود.‌

نمی‌دانم در این شرایط به تیم‌های رقیب فکر کنیم و یا به کسانی که احساس میکردیم یار ما هستند، ولی افسوس که گل به خودی می‌زنند. باز روی صحبتم با همان غضنفر است به جای اینکه در شادی مردم شریک شوید می‌خواهید این پیروزی شیرین را به کام مردم تلخ نمایید.

ولی مطمئنا من این اجازه را به آن‌ها نخواهم داد. من مطمئن هستم که مردم آذربایجان خود جواب این رسانه را خواهند داد.
من سوالی دارم شما به چه عنوانی خود را هوادار یا نماینده مردم می‌دانید؟

چه کسی شما را نماینده مردم انتخاب کرده است؟

ما کار‌های خود را به صورت قانونی در ثبت شرکت انجام داده ایم. حال انتخاب ما کارمند باشد یا نباشد شما چرا باید به این حوزه ورود نمایید؟ شما چه سودی از این کار خود خواهید برد؟

فکر می‌کنم شما احتمالا کسانی را مدنظر داشتید تا مدیرعامل باشگاه شوند، اما آن‌ها انتخاب ما نبودند و این به مذاق شما خوش نیامده است که چنین حاشیه سازی می‌کنید.

ما یک مجموعه خصوصی هستیم و کلیه موارد قانونی را در انتخاب هایمان رعایت می‌کنیم و بدون هیچ وابستگی مراحل کار‌های خود را به صورت قانونی پیش می‌بریم.

انتهای پیام/

اظهارات محمد رضا زنوزی درباره حاشیه های اخیر باشگاه تراکتورسازی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر