کد خبر: ۶۸۳۵۶۲۰
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد؛

سردار آقاخانی از کشف بیش از ۱۰۷ کیلوگرم تریاک طی ۲ عملیات پلیسی در قم خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم گفت: در پیگیری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز مشخص شد ۲ قاچاقچی مواد مخدر قصد دارند با یک دستگاه کامیونت، مواد افیونی را از یک استان جنوبی به قم منتقل کنند که در ادامه با اعلام به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد: سپس طی هماهنگی‌های قضائی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم به محل مورد نظر اعزام و با کنترل تردد خودرو‌های عبوری خودرو مذکور را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: در عملیاتی دیگر نیز در پی تمرکز اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدرفرماندهی انتظامی شرق استان تهران، یک دستگاه خودروی کامیون کشنده هوو که راننده قصد داشت محوله مواد مخدر را از استان جنوبی با عبور از محور مواصلاتی استان قم به یکی از استان شمال غربی منتقل کند، در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم قرار گرفت که خودرو شناسایی و متوقف شد.

آقاخانی  یادآورشد: سرانجام طی بازرسی از کامیونت، از داخل کابین ۱۵ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر تریاک در قالب ۵ بسته و همچنین در بازرسی تخصصی از آن نیز ۳۰ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک در قالب ۶ بسته تریاک کشف و هر دو متهم دستگیر شدند.

آقاخانی تصریح کرد: سرانجام طی بازرسی از کامیون کشنده ۶۲ کیلوگرم تریاک کشف و متهم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قم بیان کرد: نهایتاً متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان قم شدند.

انتهای پیام/ح

کشف ۱۰۷ کیلوگرم تریاک در قم

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر