کد خبر: ۶۸۳۵۶۸۶
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹

مدیر آموزش و پرورش بهبهان در جلسه هماهنگی ستاد اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ گفت: با استفاده از کلیه ظرفیت‌ها و امکانات، زمینه اسکان مطلوب فرهنگیان فراهم آورده شود.

 رسول عبدی پور،مدیر آموزش و پرورش بهبهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،  با تاکید بر ارائه خدمات مناسب و در شان بهبهان به گردشگران و مهمانان فرهنگی در ایام نوروز بیان داشت: کمیته ستاد اسکان فرهنگیان این مدیریت به عنوان متولی اجرای امر اسکان، لازم است که با برنامه ریزی دقیق و صحیح، شرایط در خور شان فرهنگیان و مهمانان نوروزی را مهیا کند.

وی در ادامه با اشاره به جاذبه‌های گردشگری زیاد و طبیعت سرسبز بهبهان، افزود: طبیعتا گردشگران و مهمانان فرهنگی زیادی به شهرستان خواهند آمد که نیاز است با استفاده از کلیه ظرفیت‌ها و امکانات، زمینه اسکان مطلوب فرهنگیان فراهم آورده شود.

عبدی پور مدیران را نمایندگان اداره آموزش و پرورش در مدارس دانست و تصریح کرد: برای تبیین و توضیح وظایف افراد، جلسات توجیهی با مدیران و سرایداران مدارس ستاد اسکان در جهت ارائه خدمت رسانی شایسته به مسافرین نوروزی برگزار شود.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان گفت: در مراکز اسکان بویژه ستاد مرکزی، برنامه‌های متنوع فرهنگی ترتیب داده و برای آگاهی مهمانان از مکان و موقعیت بنا‌های تاریخی و تفرجگاه‌های شهرستان، نقشه راهنما، برشور‌ها و سی دی‌هایی تهیه شود.

گفتنی است؛ حجت الله بهادری کارشناس تعاون و رفاه به عنوان دبیر کمیته ستاد اسکان و مکان سالن علی بن ابیطالب به عنوان ستاد اسکان مرکزی فرهنگیان شهرستان بهبهان در نوروز ۹۸، معرفی شدند.

انتهای پیام/م

تشکیل ستاد اسکان نوروزی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر