کد خبر: ۶۸۳۶۰۲۹
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
استاندار اردبیل:

استاندار اردبیل گفت: بیش از ۱۷ هزار نفر از ۲۰ هزار شغل ایجاد شده در سامانه اشتغال ثبت گردیده است.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل امروز در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان اظهار کرد: باید با برنامه ریزی لازم و جزء به جزء افق اشتغال تا ۱۴۰۰ را در حوزه های مختلف بررسی و اعلام کنیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه ریزی ها باید با برش شهرستانی انجام شود افزود: مدیران کلیه دستگاه های اجرایی باید پروژه های نیمه تمام دارای ظرفیت اشتغال را احصاء و اعلام کنند و جهت تکمیل آن جدول زمان بندی داشته باشند.

رییس کارگروه تخصصی اشتغال گفت: استان اردبیل دارای پتاسیل و استعدادهای بکر گردشگری دارد باید به سمت ایجاد پروژه های گردشگری و جذب مسافر بیشتر حرکت کرد.

وی افزود:در بخش کشاورزی راه اندازی طرح های گلخانه ای که زودبازده بوده و دارای اشتغال زایی پایدار دایمی، از همه مهمتر نیاز به آب کمتر دارند مورد توجه قرار گیرد.

استاندار اردبیل برگزاری جلسات اقتصاد مقاومتی در هر ۴۵ روز شهرستان ها را یاداور شد و افزود: جلسات اقتصاد مقاومتی می تواند پیش زمینه مناسبی برای برگزاری و بررسی طرح های مهم کارگروه اشتغال باشد چرا که در این جلسات تعدادی مدیران دستگاه های اجرایی نیز حضور دارند.

وی سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان در شهرستان گرمی را یکی از اقدامات مهم بر شمرد و گفت: باید تلاش کنیم با ایجاد زیرساخت های لازم و جذب سرمایه گذار زمینه اشتغال ۳۰ هزار نفر در سال ۹۸ فراهم شود.

انتهای پیام/ع

استان اردبیل پتاسیل و استعدادهای بکر گردشگری دارد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر