کد خبر: ۶۸۳۶۲۴۰
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
معاون وظیفه عمومی استان ایلام مطرح کرد؛

معاون وظیفه عمومی استان ایلام از فراخوان مشمولان وظیفه عمومی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در اول اسفند ماه سال جاری خبر داد.

فراخوان مشولان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

سرهنگ امیررضا حیدری معاون وظیفه عمومی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،گفت: برابر اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا کلیه مشمولان فارغ التحصیل مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول اسفند ماه سال جاری دریافت کرده اند، می‌بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) محل سکونت، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

وی افزود: در این راستا، مشمولان ساکن استان ایلام نیز باید ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه، یکم اسفند ماه ۱۳۹۷، در محل وظیفه عمومی استان ایلام که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیرو‌های مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

سرهنگ حیدری اضافه کرد: عدم حضور به موقع در زمان و محل تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در بر خواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی استان ایلام ادامه داد: کلیه مشمولان مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه فرهنگی سرباز به نشانی www.vazifeh.ir مدارک و وسایل مورد نیاز جهت ارائه به مراکز آموزش را رویت و در موعد اعزام به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/ د

اعزام به سربازی مشمولان  مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر