کد خبر: ۶۸۳۶۴۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
رئیس دانشگاه آزاد:

طهرانچی در بخشنامه آیین‌نامه مسابقات و جشنواره هنر ادبیات دینی دانشگاه آزاد نوشت: معاونت فرهنگی و دانشجویی با افزودن به غنای فعالیت‌های قرآنی و عترت، معارف قرآنی را به اوج می‌رساند.

ابلاغ آیین‌نامه مسابقات قرآن و عترت و جشنواره هنر، پژوهش و ادبیات دینیبه گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد بخشنامه آیین‌نامه مسابقات کتبی، شفاهی و جشنواره هنر، پژوهش، ادبیات دینی و برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت اعضای هیئت علمی و مدرسان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد  را به رؤسای دانشگاه آزاد استان ها، رؤسای واحدها و مراکز آموزشی و سازمان سما ابلاغ کرد.

در متن این بخشنامه تأکید شده است: با عنایات خداوند متعال و توجهات خاص اهل بیت (علیهم السلام) نزدیک به ربع قرن است که فعالیت‌های دانشگاه آزاد در زمینه های مختلف قرآنی و عترت استمرار دارد. در همین راستا معاونت فرهنگی و دانشجویی در نظر دارد با افزودن به غنای این نوع فعالیت‌ها، حرکت فرهنگی دانشگاه به سمت معارف قرآنی را به اوج برساند که این امر با تلاش و همت بلند همه مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان واحدها و مراکز آموزشی میسر می شود.

طهرانچی ضمن ابلاغ آیین‌نامه مسابقات کتبی، شفاهی و جشنواره هنر، پژوهش، ادبیات دینی و برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن و عترت اعضای هیئت علمی و مدرسان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد، تأکید کرده لازم است معاونت فرهنگی و دانشجویی واحدها با هماهنگی رؤسا و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد، بر حسن اجرای مفاد آیین‌نامه مذکور نظارت کرده و از تمامی توانمندی‌های موجود در جهت تحقق فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اعتلای فرهنگ قرآنی، استفاده کنند.

این آیین‌نامه شامل مواردی از جمله جدول زمان‌بندی برنامه‌های مسابقات قرآن و عترت سالانه دانشگاه آزاد و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سما، دستورالعمل برگزاری مسابقات قرآن و عترت، رشته‌ها، منابع و جوایز مسابقات قرآن و عترت، آیین‌نامه‌های داوری و اجرایی مسابقات، ساختار جشنواره هنر و ادبیات دینی و پژوهشی قرآن و عترت، مراحل جشنواره، جدول زمان‌بندی برنامه‌های سالانه جشنواره، ضوابط تنظیم و ارسال آثار، حوزه مفهومی فعالیت قرآنی، محورهای پیشنهادی نشست‌ها و غیره است.

انتهای پیام/

ابلاغ بخشنامه آیین‌نامه مسابقات و جشنواره هنر و ادبیات دینی دانشگاه آزاد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر